Özgür Satranç Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Neden?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Şu anda Türkiye'nin 1.ligi oynanıyor. Fakat İş bankasıyla yapılan büyük anlasmalar varken neden tüm masalar canlı yayınlanmıyor? Kendi takımımın maçlarını neden izleyemiyorum? Koskaca federasyonun sadece 35 tane mi board'u var? Gm olacak oyuncuya 250.000 tl vereceksin ama maçların tamamını bile yayınlayamacaksın? bu ne biçim perhiz bu ne biçim lahana turşusu...

iyi günler....
Ben yanılmıyorsam Sayın Solakoğlu o meşhur(!) röportajda olimpiyat için 100 tane elektronik masa aldıklarını söylemişti.
O masaların kullanmaya başlama tarihi mi var :)

Efe Kerem Abi'ye katılıyorum kısacası...

Ahaliye Not: Şu masalara "board" demeyelim, elektronik masa diyelim ne dersiniz?
Son kullanma tarihinin simetriği de denebilir İbrahim Smile Belki illere dağıtılmıştır. Fakat yine de bu organizasyon Türkiye'nin en büyük organizasyonu ise, tüm şehirlerden getirtilebilir, öyle değil mi? Anlamıyorum cidden...

Tamam İbrahim özür dilerim, board board denile denile artık öyle alışmışız. Tabiki türkçe karşılıgını kullanmak en mantıklısı Wink

iyi günler...