Özgür Satranç Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Antalya Deepo Satranç Merkezi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Antalya’da satrancın yeni adresi: DEEPO Alışveriş Merkezi. Sinema salonu katında bulunan net 450 m² bağımsız alan, satranç merkezi olarak hizmete girdi. Haberin devamı için linke tıklayınız.
http://www.tsf.org.tr/component/content/...ezi-acildi

Pqhq4VS.jpg
Sadullah bey.

Bizlere verdiğiniz linki tıklattım ve bir bilgi eksiği olduğunu gördüm. Yani zemin kat olduğu yazılıyor. İyi ama fiziksel engelliler için mekân uygun mu? Bu önemli konu da, benim gibi fiziksel engelli satranç severleri bilgilendirirseniz sevinirim.
Yahu yine bir bilgi eksikliği var. Fotoğrafları kim çekmiş? Sanırım, fotoğrafları çeken şahıs, haberi de yazmıştır.
Ercan Bey,
Salonu kendim gezip görmedim. Ancak bugünkü turnuvada yer alan arkadaşlardan telefonla aldığım bilgiye göre, tekerlekli sandalye geçişi için alan bulunduğunu öğrendim. Yani engelli sporcularımız da rahatlıkla salona girebilirler.
Bana verdiğiniz bilgi ve gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim. Peki, internet üzerinden düzenlenecek satranç turnuvasına katılabilir miyim? Yani Hüseyin Aktaş bey, bana çok yakın ve ben evde internet üzerinden satranç turnuvasına katılmak istiyorum. Bir çeşit Hüseyin Aktaş bey, bana hakemlik yapacak. Acaba bu mümkün mü?

Tekrar bana verdiğiniz bilgi ve gösterdiğiniz ilgi için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.