Özgür Satranç Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: chess.com da oynayan varmı?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar www.chess.com da oynayan ve benimle de oynamak isteyen arkadaş varsa oradaki nickim GMORHAN evet orada adım var soyadım yok Sad Genelde 1 dk lık yıldırım partiler oynuyorum ancak isteyinize göre süreyi uzatırım. Beni orada arkadaş olarak ekleyebilirsiniz online olduğunuzda özellikle akşam saatleri oynarız.

Oynamayan arkadaşlara da orayı tavsiye ederim şu ana kadar gördüğüm satranç oynanabilecek en güzel yer.

:wink:
chess.com da tactics trainer a girip cikiyorum ama hic oynamadim. playchess.com da aksamlari girip oynamaya calisiyorum, gerci perisan oluyorum cogunlukla ama zarari yok, orada oynuyorsaniz kullanici adim Aydin Sahin.
chess.com da ücretsiz olarak haftada 3 turnuvaya katılabiliyorsunuz. Turnuvalar epey zevkli geçiyor.

Clausewitz birkaç turnuvaya katıl, birdaha oradan vazgeçebileceğini sanmam.
Ben www.chess.com 'da "Team Turkey" grubunda milli maçlarda oynuyorum. Oradaki adım abener ve şu an devam eden bir Ermenistan maçımız var, başa baş gidiyor.

Herkesin katılmasını ben de şiddetle öneririm.
Günde bir giriş yapıp hamlenizi yapıp kapatıyorsunuz, yazışmalı yani. Son derece güzel maçlar çıkıyor.