Özgür Satranç Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kod adı Başkan!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Değerli Arkadaşlar

Son zamanlarda bazı türden yazı ve sataşmalar çoğalmaya başladı. Bunu seçim yılına girmiş olmamıza bağlıyorum. Sayın Başkanın yazısını okuyunca 2008 yılında TSF forumunda seviyesi düşen yazıları hatırladım. Seçimden sonra doğru bir kararla federasyon forumu kapatıldı. Satranca merhaba diyenleri, çocukları, velileri şoka sokabilecek yazılar çıkıyordu arada bir. Şimdi de Sayın Başkanın kendisi sınırları zorlamaya başlamış maalesef.
Şunu söylemek isterim ki medeni insanlar birbirlerine misafir olur, çay, kahve, yemek ısmarlar ama sonradan başa kakmaz, göze sokmaz. Acaba kendisi, eşi, kızları bu zamana kadar kimseye misafir olmamışlar mıdır? Sayın Başkanımız bütün bu yazdıklarında haklı bile olsa hem böyle yazılmaz hem de TSF sitesinde yazılmaz. TSF bir devlet kurumudur. Bu tür yazıların yeri burası değildir, burada yazılmamalıdır. İllaki bir şeyler yapmak istiyorsa, kendisini eleştiren, sataşan veya haksızlık yapan yazılara yerinde (Türksatranç veya Özgür Forumda) cevap versin. Ceza gerektiren bir şey varsa dava açsın. Benim de tanıdığım bahtiyar kardeşim suç işlediyse cezasını bulsun. Lütfen olgunluk diyorum, medeniyet diyorum başka da birşey demiyorum

Saygılarımla
Ferruh Kangöz