Özgür Satranç Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: TSF KURULLAR
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Çok Değerli Satranç Ailesi;

TSF de bazı kurullarda revizyon olmuş,MHK-Teknik Kurul-Temsilciler Kurulu vb.Konuyla ilgili bilgisi olan var mı?
Murat Hocam;

Değerli IA Uğur Hocamız MHK listesinde artık gözükmüyor.Facebookdaki son yazdıklarına bakılırsa gönlü kırılmış.Daha kendi içinde çözümler üretemeyen yönetimin seçim kazandıran yapıcı tavrı IM Ekaterina'ya verilen "Milli Şerefi İhlal" kararı ile de artık inandırıcı değil.

3 sene görmezden gelir seçime bir ay kala bir araya gelir sesimizi yükseltiriz.sonra aynı teraneler.Yönetim neden bu camiada hatırı sayılır kişilerden oluşamıyor?bir düşünelim...
KARA MURAT Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Çok Değerli Satranç Ailesi;

TSF de bazı kurullarda revizyon olmuş,MHK-Teknik Kurul-Temsilciler Kurulu vb.Konuyla ilgili bilgisi olan var mı?

Herhangi bir değişiklik görülmüyor. Herhalde ben farkedemedim.

Yapılan değişiklikleri birer birer bildirebilirseniz seviniriz.
IA Uğur TÜLÜCE'nin facebookta yazdığı konuyla ilgisi olabileceğini düşündüğüm yazısını paylaşıyorum.

DEĞERLİ SATRANÇ AİLESİ!
Uzun zamandır bütünleştiğim Türkiye Satranç Federasyonundaki görevlerimden ailevi sorunların nedeniyle ayrılmak zorunda kaldım.
Benim için bir yaşam tarız haline gelen bu görevlerden ayrılmak kolay olmadı.
Birlikte yola çıktığımız başta Sayın Başkanımızı ve Yönetim Kurulu üyelerini yarı yolda bıraktığım için çok üzgünüm.
Çok geç kalmış ta olsam, birazda evimle, ailemle ve çocuklarımla ilgilenmek istiyorum.
Bu süreçte benden desteğini esirgemeyen ve ayrılmamı anlayışla karşılayan Sayın başkanımıza ve Yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim.
Yolunuz açık olsun!

Saygılarımla.
Çok teşekkürler İhsan. Anlaşılan bir kişilik bir değişiklik.

Ve biz de ilelebet muhalefette kalacağız. Smile
Taner Hocam;

Arkadaşlar bilgi verdi yaklaşık 1 aydır genç kardeşimiz FM Emrah Yağız a ulaşılamıyormuş.UKD yi şimdiki düzene sokan çalışkanlığıyla sevdiğim kardeşimiz teknik kuruldan ve menajerlikten çıkartılmış.Kendisine ulaşan varsa yazarmısınız endişeleniyoruz.IA Uğur Hocamız ile iki etti,var mı arttıran.
Merhaba,

Mhk den sonra demek ki teknik kurulda revizyona ugramış,ben Sn.Atilla Gürmen in Adınıda göremedim.Ayrıca TSF Genel Sekreteri değişmiş.

Neler oluyor....
Kurul kişilerden daha ön planda olmalı. Kişiler değişsin, dinlensin ya da yerini başkasına bıraksın ama kurulun varsa vizyonuna yürüyen çalışmaları sürsün. Bayrak yarışı gibi olsun. Ama kişilerin haberi yoksa ya da zorlama varsa bunu bilmiyorum. Yaşımı aşar, bu konular.
Çavuş Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Taner Hocam;

Arkadaşlar bilgi verdi yaklaşık 1 aydır genç kardeşimiz FM Emrah Yağız a ulaşılamıyormuş.UKD yi şimdiki düzene sokan çalışkanlığıyla sevdiğim kardeşimiz teknik kuruldan ve menajerlikten çıkartılmış.Kendisine ulaşan varsa yazarmısınız endişeleniyoruz.IA Uğur Hocamız ile iki etti,var mı arttıran.

Çavuş, bana hocam demişsiniz. Artık üniversitede değilim
ve ders vermem de çok nadirattan. Geçen ay istisnai olarak
3 saat almanca ders verdim. 300 lira aldım. Verdiğim matematik
dersleri yüksek lisans üzeri öğrencilere yönelik olduğundan
öğrenci bulmakta güçlük çekiyorum. Neyse kısa keseyim:
Harun deseniz yeterli olur!