Özgür Satranç Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kulüp Arıyoruz
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba değerli arkadaşlar,
İstanbullu iki yetişkin oyuncuyuz. Türkiye Satranç Birinci Liginde veya Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonasında oynamak üzere kulüp arıyoruz. Oyuncu ihtiyacı olan veya kadrosunu güçlendirmek isteyen Türkiye'nin her yerinden kulüplerin tekliflerine açığız. Aynı takımda yer alırsak daha iyi olur, ancak şart değil. Teklifleri ayrı ayrı da değerlendirmemiz sözkonusudur.

1. Oyuncu: Oktay ERTAN
UKD: 1993
ELO: 1966
Bilgi: Son resmi turnuvamı Aralık 2011'de oynadığımdan dolayı maç eksiğim var, ancak o zamana kadar 1-2 turnuvada yer alarak kolayca kapatabilirim. Bununla birlikte iki aydır sistematik bir şekilde hazırlanıyorum ve daha öncekinden fazla ciddiyetle satranç çalışıyorum. Konya'da iyi bir skor elde ederek hem kendimi gerçekleştirmek, hem de takımıma katkıda bulunmak istiyorum.

2. Oyuncu: Günay ÖZGÜR
UKD: 1777
ELO: 1720
Bilgi: İstanbul'un aktif oyuncularından biri olan Günay ÖZGÜR, hedeflerine ulaşma doğrultusunda ciddiyetle çalışan bir oyuncu. Konya'da yer alacağı takıma maksimum düzeyde katkı sağlayacağına şüphe yok. Bireysel hedefleri ile takım ihtiyaçlarının örtüştüğü lig ortamında güçlü taktik sezgisinin oldukça yararlı olacağına yürekten inanıyorum.

Değerlendirmek isteyen takımların önerilerini bekliyoruz.
İrtibat: Oktay ERTAN 0532 710 79 88
1.lig ya super lig icin IM arayanlar mail atsin.
Morteza Darban
iranli IM
Elo: 2334
email: [email protected]