Özgür Satranç Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: chess24.com
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[size=xx-large]www.chess24.com  sitesini tavsiye ederim.[/size]
[size=xx-large]Satranç ile ilgili herşey var.. özellikle turnuvaları çok güzel..Kayıt olmak ücretsiz.. Cepten veya tabletten maç yapmak zor...pc veya lap top tan oyun oynamak daha kolay..gerçekten begenirsiniz...turnuvalarda Türkler olarak orada çok olalım.. Smile  beklerim..[/size]
Çok kuvvetli turnuva var 40 dk sonra www.chess24.com da... 1 tane 2500 küsürlük var.. 1 tane 2400 küsür.. 1 tane 2300... 1 tane 2200 küsürlük var... 4 +2 .. 40 dk. sonra... gelin katılın.. turnuvaları güzel oluyor
Gerçekten Kasparov var gibi turnuvada..liste başı.. 2522 ratingli.. o olma ihtimali var.. profili de onun gibi... çok enteresan.
20 dk. sonra sadece Grunfeld Defans konumlu turnuva başlıycak... Herkes o konumdan maça başlıyor.. böylesini de yeni gördüm.
Chess24.com da %70 i yardımcı program kullanıyor emin olabilirsin ve bu konuda bir şey yapmıyorlar ben LiChess i tavsiye ederim.
Biz chessmoon.com'da oynuyoruz. Tüm satranç severleri bekleriz.
chess.com ile lichess.org'da takılıyorum ben. Özellikle lichess bedaa açılışlar öğretir bulmacalar sunarken chess.com premium istiyor o hizmetler için.