Özgür Satranç Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Geçmiş Olsun (Kahraman OLGAÇ)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
aV1Icerr.jpg

Türkiye Satranç Federasyonu Onursal Başkanı Kahraman Olgaç kalp yetmezliğine bağlı solunum güçlüğü nedeniyle Hacettepe Üniversitesi acil servisine kaldırılmıştır.

Kendilerine geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyoruz.
Sevgili Kahraman Olgaç Hocamıza geçmiş olsun.. Acil şifa dileklerimle..
Hocam

Acil şifalarak dileyerek ellerinden öpüyorum.

Bunu da atlatacağına inanıyorum.
Acil şifalar diliyorum.Sevgili Kahraman Olgaç ile satranç oynayan Yunus abi (öz)ye şu hamle fena değil dedim.O da çok kızdı hamle söylememe D(bu bir anımdı unutamayacağım) Umarım en kısa sürede iyileşirsin sevgili onursal başkanımız
Kahraman Hocama geçmiş olsun der acil şifalar dilerim.
İlyas Ümit
ANTALYA
Kahraman OLGAÇ Bey'e geçmiş olsun der en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını temenni ederim.
Secahattin BAYAV
Sayın Hocam,
Geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum.
Kahraman OLGAÇ Kalp yetmezliğine bağlı solunum güçlüğü nedeniyle Hacettepe Üniversitesi acil servisine kaldırılan Türkiye Satranç Federasyonu Onursal Başkanı Kahraman Olgaç, 18 Eylül 2008 Perşembe günü taburcu edilmiştir. Sağlık durumu düzelen Kahraman Olgaç'a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
CagatayBURCU Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Kahraman OLGAÇ Kalp yetmezliğine bağlı solunum güçlüğü nedeniyle Hacettepe Üniversitesi acil servisine kaldırılan Türkiye Satranç Federasyonu Onursal Başkanı Kahraman Olgaç, 18 Eylül 2008 Perşembe günü taburcu edilmiştir. Sağlık durumu düzelen Kahraman Olgaç'a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Çağatay,

Kaynak belirtseydin iyi olurdu.

Yoksa TSF Başkanlığına aday mısın? Smile

yü,
Harun abi tsfye girme fırsatın olursa orada var.

Saygılarımla CagatayBURCU
Kahraman Hocamıza geçmiş olsun, allahtan acil şifalar dilerim.
Saygılar...
Orhan Sarı
CagatayBURCU Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Harun abi tsfye girme fırsatın olursa orada var.

Girip bakarım.

yü,
Kahraman hoca hastaneden çıktı bilmeyenlerin dikkatine.

Kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
Değerli Hocamız

Sayın Kahraman OLGAÇ'a Bodrum Satranç ailesi adına
geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

İlce Temsilcisi Atilla GÜRMEN