Özgür Satranç Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Cumhuriyet Bayramı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Cumhuriyetimizin 85. yılını kutlar yurdumuzda sağlık ve barış dolu günlerde daha nice yıl dönümlerinin yaşaması dileği ile ...

Saygılarımla
Daha verimli, daha çağdaş ve Ulu Önder Atatürk'ün yolunda daha hızlı gelişen binlerce 85 yıl daha olması dileğiyle...
Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun...
Cumhuriyetin kıymetini bilelim.
Kutlu olsun!
Cumuriyet bayramınız şen olsun.
Büyük Önder Atatürk'ün izinde ve onun gösterdiği muhasır medeniyet yolunda nice Cumhuriyet Bayramlarına. Herkesin Bayramını kutluyorum.
Her geçen gün değeri daha da iyi anlaşılan bayramımız, herkeze kutlu olsun
Mustafa İmamoğlu
Herkesin Cumhuriyet Bayramını kutlarım.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu olsun

----------------------------------------------------------------------------------
ÇALIŞMADAN, YORULMADA, ÜRETMEDEN, RAHAT YAŞAMAK İSTEYEN TOPLUMLAR ÖNCE HAYSİYETLERİNİ,SONRA HÜRRİYETLERİNİ VE DAHA SONRA DA İSTİKLAL VE İSTİKBALLERİNİ KAYBETMEYE MAHKUMDUR.
K.ATATÜRK.
----------------------------------------------------------------------------------
kusura bakmayın ama bir şey soracağım neden Cumhuriyet bayramı ile ilgili neden 2 ayrı başlık açıldı anlayamadım.

tek başlıkta açılsa iyi olurdu.
Böyle günlerde kutlama mesajlarını forum moderatörlerinin açma geleneği vardır. Eğer o unutmuşsa başka birisinin açması diğerlerininde aynı kutudan devam edilmesi bence en uygun olanıdır.
Cumhuriyet kutlamaları 2 ayrı başlıkta ele alınmasını yadırgadım.
Bir şehirde 2 ayrı cumhuriyet kutlaması yapılması gibi geldi bana...

Bu gini konulara dikkat edilmesini öneririm.

Kimseyi kırmak yada tartışma yaratmak için değildir. Yadırgadığım için paylaşmak istedim.

Selamlar.