BEYAZ KALE SATRANC ILE ILGILI YAPILAN TALIHSIZ DEGERLENDIRME
birol Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Kurulus,durus ve anlayis bir EKOL sayilabilecek,seref haysiyet durus ve yakinliktan hicbir zaman taviz vermeyen bir kulup anlayisin :bu hakkinda kotu izlenim birakmak isteyen bir cikarci anlayisin altinda ezilmesinden dolayi form da bir yer ayirip:kulup zedeleyici,sahsi menfaatlarin golgesi altinda kalmayacak bir anlayis olan BEYAZ KALE SATRANCA bir destek olmak adina Turkiye kamuoyunda yanlis algilamaya sebebiyet veren tum soylemlerin karsisinda yer alan kulup sporcularinin ve beyaz kale satranc hakkinda yorumlamalari yer alacaktir.SAYGILARIMLA

vay be yava$ yava$ cikiyorlar. daha gelecek insan var mi cok merak ediyorum Big Grin

birol Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Kulup ile ilgili yapilan video hazirlik surecinde kulube yapilan bu

destek mahiyetinde,kulup gider makbuz karsiligi,tek bir kurus dahi talep

etmeden 500 TL verilmistir.kulup kaptanligina guvenilerek getirtilen eski

kaptanin bu talihsiz ve gercekten uzak anlayistan dolayi siddetle

kiniyorum...

Boylesine sahsiyetlerin satrancta olmasi cok uzucu...serefli durus

varolsun...BEYAZ KALE SATRANC KULUBU hak arama mucadelesinde basarilar diliyorum...

sen tek bir kuru$ istemedin ve 500 TL mi verdin? iyi yaptin. yap diyen mi oldu? bu gizli sponsor sen misin? simdik ben sana o 4 ay icinde harcadigim telefon masraflari göstereyim mi? senin o 500 lirani bile geciyor!

bana gelip burda laf atmadan bide erkalin yaptiklarina baksana. yaparken de bir normal insan gibi dü$ün! burda ancak camur at izi kalsin oynuyorsunuz! ama ALLAH büyük kar$iligini verecek size!

darban morteza Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Kulubun birinci kaptani ve iranli IM darban morteza olarak ilk defa formda erkal buyukasikin kulubu ve kendisi adina yapilan aciklamalar uzerine vicdanen yazma geregi hissettim..
turkiyenin en pahali satranc takimini olusduran beyaz kale satranc kulubu eger birazda olsa mali sorunlar yasadiktan sonra, basda ben olmak uzere sozlesmenin miktarindan daha fazla para aldim. sozlesme miktarindan daha fazla alan, benim bildigim 3 oyuncu daha var.

Byaz kale satranc takiminda sadece bazi oyuncularin gerekdigi performansi gostermedikleri icin (Basda UFUK TUNCER) super lige cikamamisdir.
Turk satranccilarin fazla para almasi gerekdigini her durumda dile getiren, olusdurdugu takim anlayisiyla sporcularin memnunuiyyeti basda olmak uzere en rahat kosullari saglamisdir.

beyaz kaleye tesekkurler.

senin yazmana cok sevindim ama okuyunca kendime sordum ki acaba facebook da bana yazan kim oldu. morteza belki beni tanirsin bilirsin ama benoi taniyanlar $unu biliyor "ufuk hic bir zaman yalan söylemez ve bir$ey söylerse ona bir$ey söylenmi$tir!!!"

sana ba$tan anlatayim. senin birinci kaptan oldugundan haberim bile yok Smile
ben takima girerken erkala sordum ki senin ne i$in var takim da madem yabancisin. cevap "sponsor zorluyor takim da kalmasi lazim!!!" ilginc degil mi? madem 2 yabanci oynatabiliyorum seni neden oynatalim? sonra dedi ki sen sadece oyunculari hazirlayacaksin!

sen kulüp ve kendi adina yazilanlar diyorsun. benim adima yazilanlari okudun mu? sen hayatinda akli ba$indan olan insani bo$ yere birseyler yazdigini gördün mü? ben görmedim nedense!

ben kac ay takimin arkasinda kaldim? ne kadar masraf yaptim? kac oyuncu ile konu$tum lige getirmek icin? gelen oyuncularin cogu kimin sayesinde takima geldi? bana gelip diyen olsaydi ufuk sponsor yok para bu kadar var o zaman kendim bile gelmezdim. ama ne dediler? ufuk süperlige cikarsak 75 000 lira aliyoruz. yok prim 1000 euro ki$i ba$i yok bilmem ne! ALLAH dan korkun ya bir$ey yazmadan önce!

türkiyenin en pahali takimi? eger süperlig de oynayan bir GM bana bunu diyorsa "ben profesyonel bir satrancci olarak 5000 euro (!!!!) istiyorum o zaman sen gelip nasil bunu yazarsin ya? eger okadar istiyorsan oyuncularin sözlesmede yazan miktari acik acik yazayim. verileni bilemem cünkü acik masraflar var daha Big Grin

az mali sorunlar diyorsun?! vallahi de billahi de ben bu i$i anlamadim. sponsor diyorlar ama sponsorun ismini bilmiyorum! bir gün küfür yedim zorlandim gidip hemen ucak biletini alayim diye. sponsor parayi hemen verecekmi$. güya herkes yollami$ ucak biletini tek ben degil. ucak biletlerini verdik den sonra parayi hemen alacakmi$. bi kac hafta sonra bu laf cikti ortaya. ucak biletini verecek sponsor moskova ya gitti. ben neye inanim? sponsorun birisinde 25 000 lira duruyormu$. ama takim cikmadigi icin almak istemiyorum borclu kalacam diye. peki sen sag sol dan borc alirsan daha mi iyi? bunlari yazmadan önce ara$tir soru$tur ondan sonra gel ortaya camur at !!!!

sen sözle$menin miktarindan daha fazla para aldin diyorsun. ne sözle$mesi bu? cok merak ettim cünkü bana denilen sen hatay da verdigin ders icin para aliyorsun konya da yaptigin mac icin SIFIR aliyorsun! ayip degil mi $imdik bu?! sözle$me miktarindan diyorsun. kusura bakma da kimin miktarindan? senin mi yoksa her hangi bir sporcunun mu? eger senin miktarindan diyorsan o zaman sen bir mac icin benim yaptigim 9 mac icin fazla para mi aldin? vallahi bana da öyle sözle$me versinler o zaman!

ama eminim ki sen kimin ne aldigini hic bilmiyorsun!!!

baze sporcularin diyorsun bide hic utanmadan benim ismimi yaziyorsun. yok ben artik isim de yazcam!

ali$ana (kusura bakma) konya da okadar laf attiniz burda neden $imdik bir$ey yazmadin? son mac da vezir uyudu diger maclarda uyudu. neden en ba$ta ufuk tuncer? akliniz mi yok ya? 1 takim da 8 ki$i oynuyor. benim en fazla alacak masa puanim 1 (BIR !!!!) puan. ben nasil tek ba$ima 2 takim puani kazanayim? sen bana kendin gelip demedin mi son mac dan sonra eger oguz macini kazansaydi süperlige cikardik diye. sen gelip diyap´a kizmadin mi kazanc durum da beraber yapti diye? madem camur atiyorsun o zaman adam gibi at!

sen buna en rahat mi diyorsun? herkes hazirlanmi$ etmi$ izini almi$ ondan sonra gel de ben konya ya gitmiyorum takimi geri cekiyorum. ondan sonra gel de "ben sponsorla süperlige cikmazsam parasini geri verecegim diye anla$tim"!!! kusura bakma da insan da ALLAH korkusu olur bunu bir takima demeden önce!

sana devam gelelim mortezacim.

sen gecenlerde bana bunlari demedin mi

- seninle yeni sözle$me yapmak istedigini ama senin razi olmadigini?

- erkal dan alacagin varmi$ ?

- parani alip irana dönmek istedigini?

- baskasinin parasini borc alarak ödemi$ ve bu senin aklini kari$tiriyormu$

- senin icin EV almak istedigini

- senden yaranlanmak istedigini

......

say say bitmez! sen bunlari bana yazdin mi yazmadin mi? yazmadim deme sakin!

ve gelelim hepinize. YETER ARTIK!!!! EGER ARANIZDA ALLAH KORKUSU OLAN VARSA. MAC SATTIGIMI, NE KADAR PARA ALDIGIMI, FEDERASYON BA$KAN DAN PARA ALDIGIMI, FEDERASYON DAN PARA ALDIGIMI ISPATLAYA BILIRSE YAPSIN !!!!! EGER SADECE CAMUR ATMAK ICIN YAPIYORSANIZ O ZAMAN HEPINIZI ALLAH ISLAH ETSIN SEYTANIZDAN BULUN !!!

BEN ARTIK KENDIM DAVA ACACAGIM SIZE !!!!

EGER YÜZÜNÜZ VARSA O ZAMAN KAR$IMA CIKIN VE YÜZÜME DEMEYE CALI$IN!!!
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: birol - 26-10-2011, 18:58
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: darban morteza - 26-10-2011, 19:25
Re: BEYAZ KALE SATRANC ILE ILGILI YAPILAN TALIHSIZ DEGERLEND - Yazar: ufuktuncer58 - 26-10-2011, 22:46
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: birol - 27-10-2011, 16:05
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ufuktuncer58 - 27-10-2011, 17:08
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: darban morteza - 27-10-2011, 18:03
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: birol - 27-10-2011, 18:17
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ufuktuncer58 - 27-10-2011, 19:09
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: darban morteza - 28-10-2011, 11:14
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ufuktuncer58 - 28-10-2011, 11:57
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: darban morteza - 28-10-2011, 12:36
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ufuktuncer58 - 28-10-2011, 13:17
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: darban morteza - 28-10-2011, 13:24
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ETHEM - 28-10-2011, 13:54
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ufuktuncer58 - 28-10-2011, 14:49