Turnuva Yarım Bırakmak Cezalandırılmalı
Sayın Mojo Jojo,
Yazınıza Açıklık getirecek birkaç nokta var, bunları yazımda bulup tekrar okursanız sevinirim.

* Öncelikle turnuva zaten ukd'ye dahil olmayan bir zaman temposunda ve formatta oynanıyordu.

* Çözülme ve çözüm Kavramları bana ait olan değil, bahsi geçen milletvekiline ait kavramlardır. Bunu cümlenin bulunduğu paragraftan kolaylıkla anlayabilirsiniz. Bu nedenle buna bağlı olarak benim kelimem olarak yanlış anladığınız ve bu açıdan değerlendirdiğiniz konulara değinip, sizin ya da başkasının zamanını almayacağım.

* Organizasyonda yer alan ikramların hazırlanması ile olayın gerçekleşmesi sürecini anlatırken sıralamayı da karıştırmışsınız.

* Hakemlik sınırında gezmiyorum merak etmeyin, ulusal hakemlik sınavını geçmeme rağmen 2009 yılından bu yana hakemlik yapmıyorum. Yöneticilik ve organizasyon konusunda ise benim yerimde değilsiniz. Benim çözüm dediğimi iddia ettiğiniz şeyin kimin sözü olduğunu Yazımı tekrar okuyarak, dibe batma ve hemen yargıya varıp, şunu yap bunu yapma yaklaşımınızı da içeren yazınızı bir daha okumanızı tavsiye ediyorum.

* Yazdıklarınızdan bir turnuva organizasyonu yapmadığınız anlaşılıyor, organizasyonun ve hakemlerin görevleri konusunda lütfen il temsilciliklerinden bir protokol örneği alın ve inceleyin.

* Kendi yazınızı okurken, lütfen Albert Einstein'in sözünü de okuyun.
Menderes Sargın
Satranç Akademisi
Eğitim Merkezi
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Turnuva Yarım Bırakmak Cezalandırılmalı - Yazar: Menderes Sargın - 30-09-2014, 23:40

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi