Daha girmem foruma!
Yanlış bir yola girsem bile geri adım atmak adetim değildir!
Gerisin geri döner ve burnumun dikine gitmeye devam ederim, o ayrı!

Forumlara yazı yazdığım günden beri kaybettiğim dostun haddi hesabı yok.Ne çok dostum varmış da haberim yokmuş, bunu da bu sayede anladım.

Foruma yazı yazarak federasyonla ilgili hiçbir şeyi değiştiremeyeceğimi anlamam biraz geç oldu!O kadar zamanımı burada yazarak harcadım, buraları okuyarak harcadım..Artık bunu yapmayacağım.Forumları okumayacağım bile!

Sinirlerimin 19 yaşında yıpranmasına bir gerekçe göremiyorum.Hayat güzel..Antalya'ya bahar geldi...

Kırdığım, incittiğim, sinirlerini bozduğum herkesten özür diliyorum.Benden bu kadar.

Ben artık yokum.

Tekrar yazıyorum:

FORUM DEFTERİ BENİM İÇİN KAPANMIŞTIR!
BİR DAHA HİÇBİR FORUMA YAZI YAZMAYACAĞIM!
HİÇBİR FORUMU OKUMAYACAĞIM!

Sinirlerimin bozulduğu ve insanların sinirlerini bozduğum yeter.
Sayın Yazıcı da son yazımdan dolayı beni affetsin, isteyenler bu yazımdan sonra hakkımda istediğini söylesin ama ben kendisinden rica ediyorum.Dilerim bu genç kardeşinin bu SON özrünü kabul eder.Etmezse de hakkıdır, canı sağ olsun.

Forum yüzünden beni sevmeyenlerle tanışıp kendimi, daha doğrusu gerçek İbrahim Ethem'i tanıtarak insanlarla aramı düzeltmeye çalışacağım.
Bu tecrübelerimi hayatta kullanabilirsem de harika olur!

Dostlara selam olsun,
Benim için forumda kazanılmış tek bir düşman bile yok artık!Onlarla da en kısa zamanda tanışmak, görüşmek ümidiyle..

Haydi eyvallah!
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Daha girmem foruma! - Yazar: ibrahimethemAy - 21-02-2009, 11:59
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Mehmet - 21-02-2009, 14:15
Re: Daha girmem foruma! - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 22-02-2009, 10:02

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi