Sadece İzmir Satranç Ailesinin Sorunumu??
Yanlızım yanlız.............

''Yanılmak'' kelimesinden hareketle ''yanlış'' kelimesi türetilir.

''Yalın'' kelimesinden hareketle ''yalnız'' kelimesi türetilir.

Acaba bir ses, bir nefes duyabilirmiyim diye ikisini birleştirdim.

''Yanılmak'' kelimesinden 'yan' ve ''yalnız'' kelimesinden 'lız'.

Değerli şair ve edebiyatcı Salah Birsel' den özenerek.Salah Birsel hakkında yazılan şu söze özenti ile:

''Günlük konuşma dilinde pek az bilinen sözcük ve deyimlerden başka, kendi yarattığı ilginç deyişleri ve kelimeleri de sıkça kullandığı ve anlatımına egemen kıldığı alaycı tavrıyla bu denemelerde özgün bir üslup yarattı.''(Üniversite yıllarımda Sayın Birsel'in denemelerinden okuyup, okuyup birtek bunumu anlamışım?)

Çünkü gerçekten yanılmışım ortada herhangi bir sorun yokmuş.Sorun olsa Federasyon ve İl temsilcilği çalışanları (gönüllüleri) sorun üzerine kafa yorup olanı biteni araştırır, maddi delilleri ortada olan bu olayı bir sonuca bağlama çabası içinde olurlardı.Evet yanlış yaptığımı söyleyen arkadaşlarım haklıymış.Çünkü Federasyon ve İl temsilcilği çalışanları (gönüllüleri) sorun üzerine kafa yormak yerine ..................... sormak için her yerde beni arıyorlarmış.Yalnız kalmam normal değil mi?

Yazdıklarımın yanlış olduğunu söyleyen yok???

Yazdıklarımın doğru olduğunu söyleyen de yok.

Peki ne oldu?Yazım yanlışından hareketle bir kaç satır yazan olurmu diye düşünerek yazmak çocukça bir kurnazlık ve acemi bir yazar hatası gibi ortada kaldı!Bu sıralar en çok yazıştığım Sayın Er hariç.O da mesajla. Başkaca hatalarımı da inceleyip bir döküm yapmış.

Kendisine ayrıca kızgınım.''MİLLİ SPORCU BELGESİ NE İŞE YARAR'' başlığı altında ki yazılarının bir bölümünde elini tutup 'forumda ki herkes mevzuat uzmanı' gibi bir genellemeyi yapmasa belki benim yazıma İl temsilciliği ile ilgili mevzuatı ekleyen olur, bende Yazıları sadece ben görmüyorum demekki deyip rahatlardım.

Neyse ki ''turkiyesatrancforum.com'' daki yazısı ile Sayın Kutlay Karahan imdadıma yetişti:

Kutlay Karahan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Sevgili Hüseyin Gümüştekin,
yukarıda adı geçen forumda son iletinizi okudum.
Bilmenizi isterim ki yalnız değilsiniz.
Bkz:

Alıntı: http://www.turkiyesatrancforum.com/viewt...?f=11&t=57

Yalnız şu var,
sevgili Ateş ÜLKER diyor ki
Alıntı:siz hiç bir satranççı arkadaşınızın kendi canı yanmadan bir kural değişikliğine neden olduğunu gördünüzmü? Satranç toplumunda örneğine rastlamak oldukça zordur

Canınızın yanmasına hazırmısınz?

---------------------------------------------------------------------------------------------
Yeter ki birkaç satır.Bir Hüseyin gider bin Hüseyin gelir değil mi?Gerekirse canım feda!!

---------------------------------------------------------------------------------------------
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
WEB DE GÖRÜNÜM - Yazar: Hüseyin Gümüştekin - 10-02-2010, 16:43
Ne yazık ki? - Yazar: Hüseyin Gümüştekin - 16-02-2010, 20:37
Yeni Veriler 1 - Yazar: Hüseyin Gümüştekin - 18-02-2010, 16:04
Bir ses, bir nefes............. - Yazar: Hüseyin Gümüştekin - 23-02-2010, 13:48
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 24-02-2010, 12:58
1001 - Yazar: Hüseyin Gümüştekin - 24-02-2010, 21:43
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 24-02-2010, 23:50
3 N 1 K (1) - Yazar: Hüseyin Gümüştekin - 03-03-2010, 22:14
GÜZEL İZMİR!!! - Yazar: Eray Selim Er - 11-03-2010, 19:40
SONUÇ ALMADAN ASLA!! - Yazar: Hüseyin Gümüştekin - 25-09-2010, 21:47