Antalyada neler oluyor
Antalya Sarhan GULİEV'e ve Satranca sahip çıkacaktır.Yapılanlar bozulsa, söylenenler unutulsa bile...

Sizlere Sayın Başkanın iki yazısını da hatırlatmak istiyorum

Başkan'ın Köşesi
Ali Nihat Yazıcı

Cevat Şenhanlı
Dün (13 Mayıs 2009) Antalya'daydık. Yürütme Kurulu üyelerimiz ve Antalya Satrancı bir araya geldik. Etkinliğin nedeni, GM Serhan Guliev'in, Antalya'da büyükusta antrenör olarak istihdam edilmesiydi. ATİK'teki (Antalya Tenis İhtisas Kulubü) törene katılım yüksekti.

Çok güzel bir ortam, genç ve pırıl pırıl yetenekler ile Antalya'nın satrancı ve basın önünde büyükusta ile uzun süreli bir anlaşmaya imza attık.

Toplantıya katılım sadece nicelik değil, nitelik olarak da yüksekti. Çallı Spor Kulübünün kurucusu ve Başkanı İbrahim Şencan büyüğümüz oradaydı. Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına yaptığımız ziyaret sonucunda Sosyal İşler Dairesi Başkanı Adem bey ve diğer erkan da oradaydı.

İlk konuşmayı ben yaptım. Ardından Büyük Usta Guliyev söz aldı.

İkinci olarak Sayın başkan Ali Nihat YAZICI ' ya ait 7.4.2009 tarihli ve "daha on yedi..." yazısının son parağrafını hatırlatmak istiyorum.

Seçimden hemen sonra yaptığımız yönetim kurulu toplantısında arkadaşlarıma söylediğimi tekrarlamak istiyorum: 'Ancak aptallar aynı süreçlerle farklı sonuçlar almaya çalışır!'

'Altın Çocuklar' projesine başladık. Ülkemizin dört köşesinde alt yapılarımız büyük ustalardan eğitim görmeye başladı. Artık 30'luk ustaların milli takımlarda oynadığı dönemi bitirdik. Bundan sonra milli takımlar tamamen gençlerin olacak!

Mustafa, Vahap, Burak, Cemilcan, Emre, Batuhan, Atilla ve diğerleri....

Değişime hazır olun...
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Antalyada neler oluyor - Yazar: Abidin Ünal - 24-06-2010, 20:02
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: GM_1416 - 25-06-2010, 08:41
Yazık... - Yazar: Hasan Fehmi Arat - 25-06-2010, 08:52
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: IhsanKILIC - 25-06-2010, 08:58
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Abidin Ünal - 25-06-2010, 23:19
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Özgür Satranç Forum - 27-06-2010, 22:44
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Cengiz GÜLEBAY - 29-06-2010, 00:06
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: nuktan - 29-06-2010, 19:59
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 30-06-2010, 12:01