GENEL KURULDA TSF DELEGELERE UÇAK VE OTEL AYARLIYOR !!!!!!
Son zamanlardaki eleştirilerimden midir bilmiyorum, bir çok e-mail alıyorum. Gerek doğruları söylediğim için, gerekse insanların duygularının sesi olduğum için.

Normalde denetleme kurulu raporlarının değerlendirmesinin 2. kısmını yazacaktım fakat daha önemli bir e-mail geldi ve buradan açıklamam gerekiyor.

Bu maillerde bazı delegeler adına 26 Kasım Ankara'ya geliş ve 27 Kasım şehirlerine dönüş uçak bileti var. Bu biletleri oraganize eden ise TSF.

Öncelikle Bu delegelerin isimlerini ve uçak biletlerini Buradan yayınlamayacağım. Anladığım kadarıyla TSF kendisine ibrada el kaldıracak delegeleri uçak bileti ve konaklama ayarlamakta. Biletlerin kesim tarihi de bugünden bir hafta önce ama TSF web sitesinde veya kulüplere bildirilmiş bir konaklama ve uçak bileti alımı yok.

Anlaşılan TSF Dresden'de yaptığı gibi bir takım yanlış yollara sapmakta.
Bu delegelerin rencide olmaması için diğer delegelere de aynı hizmetin yapılması gerekir. Yoksa Genel Kurulda ilgililer tarafından Bu Uçak biletleri ve delegeler ifşa edilecektir.

Ayrıca kendilerine uçak Bileti ve konaklama sağlatan delegelere seslenmek istiyorum. UTANIN
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
GENEL KURULDA TSF DELEGELERE UÇAK VE OTEL AYARLIYOR !!!!!! - Yazar: bahtiyar - 20-11-2010, 20:25
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 22-11-2010, 13:01
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Oktay ERTAN - 22-11-2010, 15:59
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Erdem Pekol - 22-11-2010, 17:50
Bolkar'a merhaba - Yazar: menderes çoban - 23-11-2010, 17:11
DÜZELTME - Yazar: muzafferkucuk - 24-11-2010, 16:31
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Oktay ERTAN - 24-11-2010, 23:21

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi