İl birincilerine bedava konaklama adilmi?
İl birincilerine sağlanan kolaylıklar bu yılki turnuvanın en isabetli kararı olmuştur. Yapılan yanlışlardan sonra böylesi yerinde düzeltmeler takdire değer.

Görüşünüze katılamayacağım kitaro. Hiçbir spor dalında X ili birincisi Y ili üçüncüsünden düşük bir muameleye tutulamaz. O halde il birincilikleri olmazdı.

Yanlış anlama olmasın, esasında sizin öneriniz işime geliyor. Birçok ilin birincisinden yüksek reytinge sahip olup kendi ilimde (İstanbul) şampiyon olamayacak bir sporcuyum. Adınızı bilmiyorum ama tahminimce siz de öylesiniz. Reytingimin daha yüksek oluşu, atıyorum, Kırklareli İl Birincisinden ya da Artvin İl Birincisinden daha fazla hakka sahip olmamı gerektirmez. O sporcu yarışmaya ünvanla gelmiştir ve sözkonusu imtiyazlar kendisinin hakkıdır. Sizin mantığınızla bakarsak il birincilikleri turnuvalarının düzenlenmesine hiç gerek yoktur!

Bizler İstanbul'da İzmir'de turnuvalarda yarışıyoruz, yıl boyu yapılan etkinliklerin, keyfimize göre kimine gidip kimine gitmiyoruz ve daha fazla maç yaptığımız için pratiğimiz ve reytingimiz yüksek. Yine atıyorum, Bilecik'teki, Sinop'taki oyuncu ne yapsın? Hiçbir turnuva olanağının olmadığı, il birinciliklerinin bile sırf Ankara'dan fırça yememek için kerhen düzenlendiği birçok ilimiz var. Lütfen kendinizi bir dakikalığına da olsa onların yerine koyup önerinizi tekrar düşünün, yanıldığınızı göreceksiniz.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: firatsalepci - 24-12-2010, 23:57
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Oktay ERTAN - 26-12-2010, 09:49
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Menderes Sargın - 27-12-2010, 11:11
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: canince - 30-12-2010, 22:09
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: canince - 30-12-2010, 22:11
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: firatsalepci - 31-12-2010, 01:02
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: canince - 31-12-2010, 01:15
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: firatsalepci - 31-12-2010, 01:17

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi