YETKİSİZ İMZA KONUSU
Kuvay Bey,

Başlığımdan dolayı alındığınızı hissettim. Bizler yapılan açıklamalar doğrultusunda fikir yürütüyoruz.

Eğer bir Başkan Asbaşkanını gerçekleşmiş , bitmiş bir turnuvada ahlak dışı veya hukukdışı iş yapmakla suçluyorsa, konu ile ilgili gerçekleri tartışmak gerekir. Eğer Sn Başkan köşesinden belgeleri, genel sekreterin e-mailini yayımlamasaydı hep benim kafamda da sizinle ilgili bir soru işareti olacaktı.

Siz Organizatör olarak ve asbaşkan olarak Federasyonu temsilen imza atmış iş almış olabilirsiniz gayet doğal. Ama bu imzalarla ve alınan işlerle ilgili size yöneltilen suçlar Gerek Mali genel kurulda gerekse köşe yazılarında bayağı ağırdı. Şahsen ben sandımki Federasyonu dolandırdınız, çaldınız çırptınız. Koparılan yaygaralar bu yönde idi.

Ama bir başkan kurumun sevk ve idaresinde kurallar ve kanunlar çerçevesinde hareket etmeli. Yapılan antlaşmaları hukuki olarak garantiye almalı. Eğer bir protokol, antlaşma veya herhangi bir kağıda federasyonu temsilen imza atılacaksa bu imzanın hangi şartlarda kimler tarafından atılacağını bilmeli ve uygulamalı.

En azından Genel sekreter, başkan ve asbaşkan size demeliydiki

Kuvay Bey çalışmalarınız için çok teşekkür ederiz ama otel ile Sözleşme imzalanmalı ve imzayı ancak şu kişiler atabilir. Belediyenin yükümlülükleri ağır Antlaşmayı Noter aracılığı ile yapalım veya şu şudur bu budur şeklinde uyarmaları gerekirdi.

Bunlar yapılmadan size ağır bir şekilde ithamda bulunurlarsa bu ithamları yazılı sözlü her yerde kullanırlarsa o zaman bu kişilerin yöneticiliği, kişilikleri tartışılması gerekir.

Benim tartışmaya açmaya çalıştığım konu budur.

Yanlız benim merak ettiğim bir konu var Yıllardır TSF yönetiminde Başkan, Tahsin AKTAR ve Murat KUL dan başka kimsenin sesini duymuyoruz. Birde siz çıktınız ama kısa zamanda Başkanın yönetim anlayışı ve zaafiyetleri yüzünden ayrıldığınızı beyan ettiniz.

Size sormak istediğim bir soru var. Diğer Yönetim Kurulu üyeleri içerisinde yapılan yanlışlıkları, haksızlıkları gören aklı selim hiç kimse yokmu?

Saygılarımla
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
YETKİSİZ İMZA KONUSU - Yazar: bahtiyar - 13-01-2011, 13:49
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: bahtiyar - 13-01-2011, 14:02
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Kuvay Sanlı1 - 13-01-2011, 14:20
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: bahtiyar - 13-01-2011, 16:52
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Kuvay Sanlı1 - 13-01-2011, 20:12
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: bahtiyar - 14-01-2011, 10:26

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi