Soğuk, Satranç, Küçükler, Veliler. Para
Güzel...
Alıntı yapmadığınız bölümü de ben yazayım Smile
Kısa öz...

"Kusura bakmasınlar ben yetkili ve etkili kişileri bilmiyorum. Bir başkanı resimlerden medyadan tanıyorum."

Eğer sizde birisinin teli varsa iletirseniz memnun olurum.
Tutarsızlık olarak yazdıklarınız söylenenlerin ilk gün söylenildiği gibi yapılması daha sonra satlerin değiştirilmesi vs vs... İstenen ısıtıcıları battaniyeleri sorunu çözmek için yapılan eylemleri burada teek tek yazmamam olayların dediğiniz gibi olduğunu göstermiyor malesef. Ha kusura bakmayın TSF nin sitesi aracılığı ile ulaşmayı akıl edemedim. Bu da doğrudur. Turizm bakanlığını da buradaki bir forumdaşımız söyledi. Bu tip bişi daha önce başımıza gelmediği için o kadar kusurumuz bulunsun. Sonuçta buranın takip edildiğini biliyoruz ya.

Ha bu arada telefon numarasına ulaşmak için eşim aracılığı ile ismi bende saklı bir arkadaşımdan bir atağım oldu ancak malesef yardımcı olmadı.

TSF de olan olmayan her şey hakkında sadece bu forum ve TSF nin kendi sitesindeki yazılı ve görsel yayınların onda birinden fazla bir şey bilmiyorum. Bu yüzden en başta dediğim gibi ne düşünmeli onuda bilmiyorum. Koca TSF den Antalya'da sevgi ve saygı duyduğum 3-4 kişi tanıyorum o kadar...

Ancak anladığım bişi var bunca muhabbetten sonra.
Sanırım artık TSF bu tip şeylere cevap vermeme kararı almış ve buda bıkkınlıktan oluşan bir şey olabilir diye düşünüyorum. Olmadığım bilgi sahipliği sonucu fikir sahibi olamadığım için TSF yi yermek gibi bir niyetim olmadığı gibi artık övmek gibi bir niyetimde yok. Zaten konuların ve sistemin dışında olan benim gibi kişilerin böyle bir lüksü de olamaz.

Ben bir şikayeti dile getirdim. Hepsi bu. 1 günümüz kaldı. İnsanın çocuğu işin içinde olunca bazı şeylerden feragat edemiyor. Daha öncede dediğim gibi gerisi Lafı Güzaf...

TSF yönetiminin ve TSF ile birlikte çalışan herkesin gerçek şikayet ile başka amaçlarla yapılan veya yazılan eylemleri ayırt edebilmesi gerekir. Orada bulunuluyorsa bu aynı zamanda bir görevdir. Basit bir Halkla ilişkiler uzmanı bu konuyu becerebilir. Şikayeti bulunan kişinin neyi yapıp yapmadığına değil de bir kurumun neyi yapıp yapmadığına bakmak sanırım daha önemli olmalıdır.

Sevgilerimle... Smile

Tansel TAŞDÖĞEN
(kusura bakmayın 15 senelik nikim nedeni ile buraya da nuktan diye üye oldum. Adımı soyadımı yazarak değiştirmek istedim ama sistem izin vermiyor.)
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: bahtiyar - 31-01-2011, 13:09
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: nuktan - 31-01-2011, 18:08
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: canince - 31-01-2011, 22:45
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: nuktan - 01-02-2011, 11:19
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: bahtiyar - 01-02-2011, 13:19
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: nuktan - 01-02-2011, 22:38
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: bahtiyar - 02-02-2011, 10:21
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: nuktan - 02-02-2011, 18:39
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: verezya07 - 02-02-2011, 21:04
Sorun Varmış Gibi!! - Yazar: Sercan - 03-02-2011, 05:35