Forum Yönetimine Çağrı (Müstear İsim Mevzusu)
Doğrusu diğer tüm forumlardaki gibi kısa ve değişik olduğu için kullanmış olduğum nickimin bukadar tartışma ve edebiyat konusu olabileceğini bilsem adımı soyadımı doğum yerimi ve gününü inanın yazardım.

Zaten öyle bir durum olursa cep telefonumu dahi vermekten çekinmem ancak ben halen kendimi çok zorlamama rağmen gerçek isim kullanımı ile yazdığım fikirler arasındaki bağı kuramadım.

Gerekmedikçe ve zorunlu olmadıkça da şahsi bilgilerin internet ortamında verilmemesi gerektiğini düşünüyorum.

Herneyse bu şekilde düşünmeyen arkadaşlarım ve büyüklerime de saygılıyım. Dediğim gibi yeri gelirse söyleriz. TSF ile hiçbir bağım olmaması sebebi ile de hiçbir korkum yok. Sadece ilk kez bir forum ortamında bilgilerimi açıklamadığım için eleştirilince şaşırdım.

Buraya yazmadan önce başkanın yazısını okudum

http://www.tsf.org.tr/component/koseyazi...42&task=yg

Yazısında IPATOV 2700 barajını bir yıl içinde geçer çünkü aynı zamanda AHLAKLI diye Atalığa inceden göndermiş :lol:

AHLAKLI olmak extra bir meziyet değilki her insanda olması gereken bir erdemdir.

ANY Ipatov un 2700 ü bir yıl içinde geçeceğini idaa etmiş. Bende burada Ipatov TSF de Ali Cengiz oyunlarını gördükçe 2550 seviyelerinde seyredeceğini iddaa ediyorum. İnşallah yanılırım ve bir yıl sonrada bu konuyu bulup özür dilerim.

Yazıyı okuyunca sanki böyle bir yazı, bir federasyonun başkanından çok fanatik bir insanın yazmasına yakışır cinsten olduğunu düşünüyorum.
27 Ağustosu bekleyin diye de büyük konuşmuş. 12 Eylül oldu bu büyük konuşmanın cevabı nedense gelmedi. Çok iiiyii olmasa da biraz iii olsa bize yeterdi aslında Şöyle bir 2700 Eloluk performansa yakın bir performans gösterseydi AHLAK ın yanında iyi giderdi doğrusu.

Gerçi ipatov 1 yıl içinde 2700 ü geçse adını da İsmail yapsa ne değişir. Gurevich örneğini hatırlatmama gerek yoktur sanırım.

Tekrarlıyorum burada ismi geçen kişileri örnek olması sebebiyle veriyorum. Ne tanışmışlığım, ne kinim, nede önyargım vardır. Tamamen şahsi düşünce.

Bence Satrancı Hükümete ve Türk halkına sevdirecek, tanıtacak yaygınlaştıracak bir TSF Yönetimi başarılı olmuş demektir. Türk GM lerin maç özetleri ulusal kanallarda yayınlanmaya başladığında başarı kaçınılmazdır. Kısaca TAŞIMA SU İLE DEĞİRMEN DÖNMEZ

Saygılarımla
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: abdulkadirbener - 11-09-2012, 22:02
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: abdulkadirbener - 11-09-2012, 22:06
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Oktay ERTAN - 11-09-2012, 22:49
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Mojo Jojo - 11-09-2012, 23:25
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: orheen - 11-09-2012, 23:54
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 12-09-2012, 10:32
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Kuvay Sanlı1 - 12-09-2012, 10:59
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Ateş Ülker - 12-09-2012, 13:41
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Emine Alpaslan - 12-09-2012, 14:33