İzmir Açık, İl TSF Temsilciliği Boş, İzmir TSF Sitesi Kapalı
Sayın H.Tahsin,

Yazdıklarınızı dikkatle okudum. İzmir Satranç ortamının acı halini iki yazıyla güzel özetlemişsiniz. İzmir'in flu ortamını gayet net aktarmışsınız. Biz İzmir'li satranç sporcularının merakı da Sayın Ali Nihat Yazıcı ve ekibinin bu yazılanları okuyup okumadıklarıdır. Okuyor iseler sorgulayıp sorgulamadıklarıdır.
İzmir'de olanları yazılanlardan takip edebiliyoruz. Anladığımız kadarıyla İl temsilcisi, federasyon temsilcisi kısaca İzmir satrancını temsil edecek kişi değişti, yoksa değişmedi mi? Kim oldu niye oldu, kim seçti. Eskisi mi iyiydi, gelen(?) gideni aratıyor mu? Ne kadar zor gibi....
Sayın H.Tahsin; yazınızın sonunda 'BİZ BÜYÜK BİR AİLE OLAMAYIZ' diyorsunuz, haklısınız. Çünkü ailenin hiçbir ferdine danışılmamıştır.
Sporcu, veli, antrenör, hakem hiçbirine. En önemlisi de olmazsa hiçbiri olamaz olan sporcuya ve veliye hiç danışılmamış, aile bireylerinin hiç birinin en ufak düşüncesi yoklanmamıştır.(aileoyu yoklaması). Anlaşılan o ki gizli kapılar ardında 'Ben onu istiyorum' denmiş herhalde. Hadi Ankara sorgulamıyor dedim, merak edip Tsf organizasyon şemasından kurullardaki İzmir'lilere baktım.

Yönetim Kurulu
Olgun KULAÇ

ONUR VE DANIŞMA KURULU
İ.Ferit ÇÖMEZ

TEKNİK KURUL
Erdem UÇARKUŞ
Emin Yasa ALTUN

SPORCULAR KURULU
Betül Cemre YILDIZ
Yakup ERTURAN

MERKEZ HAKEM KURULU
Selçuk BÜYÜKVURAL

EĞİTİM KURULU
Olgun KULAÇ
Barış AKYILDIZ

SAĞLIK KURULU
Günnur Sayın KUZU

EĞİTİM KULÜPLERİ KOORDİNASYON KURULU
Ozan ÇAPAN

14 kurul saydım, şaşırdım tekrar saydım, şaştım kaldım. 8 kurulda 11 İzmir'li var. İzmir'in liglerde takımı yok. İyi idare ediyoruz.

Bu kurullardaki insanlar bir araya gelsede İzmir'e ve sorunlarına sahip çıksa olmaz mı.
Biz satranç severlerde mutlu olsak. Yazacak çok şey var şimdilik bu kadar..(Zeitnot (Zaman kıtlığı, Tzaytnot)
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: H.Tahsin - 22-09-2011, 16:40
Daha ne yazmalı..Sayın H.Tahsin.... - Yazar: gameover - 25-09-2011, 09:47

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi