Gelişmeler
Tilkiye sormuşlar; "Pişmiş tavuk sever misin?", Tilki gülmekten yanıt verememiş...

Öyle sanıyorum ki, şimdi sayın Keleş bu öneriyi yaptı ya, hani yönetim cezaları kaldırsın, olumlu bir adım atsın dedi ya, eminim ki yönetim gülmekten bu adımı sittin sene atamaz! Sittin sene sonra gülmeleri sona erince de; "Elbette, ne demek Cengiz beyciğim, lafı mı olur, ne de olsa sen benim beynimin yarısı sayılırsın" diyerek şunu eklerlerdi: "Ceza alan sen olsan bunu hemen kaldırırdık, Suat'ınkini de belki kaldırırız ama Kuvay ve Hüseyin için bunu yapamayız, onlarınkini de kaldırdığımızda kaldıramayacağımız bir yükün altına gireriz!"

Kuvay Sanlı'nınkini bilmiyorum ama benimki için Sayın Başkan TSF Disiplin Kurulunun verdiği cezayı az bularak, en üst sınırdan ceza verilmesi yönünde tahkime itirazda bulunmuştu...

Arkadaşlar,
Ben mevcut yönetime karşı durduğum günden beri, hiçbir aşamada herhangi bir seçimde TSF Yönetim organlarında herhangi bir göreve talip olmadım. Benim karşı duruşum ile, karşı olan diğer arkadaşların duruşu zaman zaman kesişti, çakıştı. Ancak ne TAM ZAMANI ekibi ile, ne de Mali Genel Kurul sürecinde benim hiç kimse ile yönetimde yer almak "pazarlığım" ya da daha doğru söyleyişle; bu yönde düşünce açıklamışlığım ve talebim olmamıştır.

Yeni geliş(tiril)en durum nedeniyle sayın Keleş beni aradığında da bunları kendisine söylemiştim. Yönetmeliğe göre benim aday olamayacağım vurgusunun burada yapılmasının anlamını, anlamsız buluyorum...

Mevcut yönetime karşı en derli toplu duruş Mali Genel Kurulda gerçekleşmiştir. Ancak Tam Zamanı ekibi olsun, Mali Genel Kuruldaki Kuvay Sanlı önderliğindeki duruş olsun, benim gözlemleyebildiğim oranda bir takım zaaflar içeren duruşlardır. Sayın Sanlı da bu zaafların farkındadır. Bunları gidermek kısmen güç, kısmen hukuk, kısmen de zaman sorunsalını ortaya koyar. O süreçten çıkarılması gereken dersler çıkarılmıştır ve gerekenler de yapılmaktadır. Ben yukarıda da belirttiğim gibi, "herkes dersine iyi çalışsın" dedim daha önce ama bazı arkadaşların hala dersine çalışmadıkları ortadadır... Haybiyeden sınıf geçip sayfiyeden köşe kapmayı kimse düşünmesin.

Hukuki savaşım sürmektedir. Bahtiyar arkadaşın dikkat çektiği noktalar önemlidir. Sıra oradaki iddialara da gelecek ve bu iddialar için de hukuka gidilecek!

"Adaletin bir ayağı topaldır ama er geç varacağı yere ulaşır!"

Bu Konudaki Yorumlar
Gelişmeler - Yazar: Kuvay Sanlı1 - 24-03-2012, 22:35
Mahkeme Kararı - Yazar: Kuvay Sanlı1 - 05-04-2012, 16:21
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 05-04-2012, 16:39
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: bahtiyar - 05-04-2012, 17:09
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: unsegila - 08-04-2012, 00:19
Neler Oluyor, Olacak... - Yazar: Cengiz Keleş - 10-04-2012, 11:09
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Kuvay Sanlı1 - 10-04-2012, 12:41
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: bahtiyar - 10-04-2012, 16:22
Cezaların Affı - Yazar: Cengiz Keleş - 10-04-2012, 17:07
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 10-04-2012, 21:42