Facebook sistemindeki arkadaşlık önerileri
Daha önce bildirdiğim gibi Facebook sisteminde tüzel kişilik adına yapılan arkadaşlık önerilerini
ilke olarak kabul etmiyorum.Buna karşılık adını soyadını bildiren ve özellikle Satranç toplumu
içinde tanınmış sayılan kişilerin arkadaşlık önerilerini ilke olarak kabul ediyorum.Özel kişilerin
kaç yaşında oldukları da önemli değildir.Satranç sevgisi 4 yaşındaki sporcu ile 94 yaşındakini
biraraya getirebilir.
Bu bakımdan tüzel kişilik,kulüp,dernek veya il adına arkadaşlık önerisi yapılmamasını rica ederim.
Bunun nedenini yakın zaman önce açıklamaya çalışmıştım.Geçmişde kimliğini saklamaya çalışan
kişilerin gerçek amaçlarını anlayamadık.Az veya çok Satranç ile ilgilenen kişilerinin kimliklerini
gizlemeleri için herhangi bir neden olamaz.Herhangi bir konuda kötü niyetimiz olmadıktan sonra,
birbirimizden çekinmemiz için de bir neden yoktur.Facebook sisteminde bana yapılan arkadaşlık önerileri
esasen satrançcıların sevgisini ve güvenini yansıtmaktadır.Büyük bir çoğunluğu da muhtemelen kimliğini
gizlemek düşüncesi ile hareket etmemektedir.Ancak ben herkesi gerçek adı ve soyadı ile hareket
etmeye çağırıyorum.Birbirimizi olabildiğince tanıyalım.Gelin gerçek isimlerimizle tanış olalım!
Ateş Ülker
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Facebook sistemindeki arkadaşlık önerileri - Yazar: Ateş Ülker - 07-06-2012, 12:15
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 08-06-2012, 11:03
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Atilla Alpaslan - 08-06-2012, 23:02
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Erdem Pekol - 09-06-2012, 22:30
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Erdem Pekol - 09-06-2012, 22:53

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi