................... Konusu
................
2023 Milli Takımımızda oynatılan, minik bir kardeşimiz..
Oynayan demiyorum, oynatılan diyorum; minik ........ ve ailesi bu sözüme kırılmasınlar..

Normalde, söz konusu olan şey bilhassa sporcularımız olduğu zaman, kişiler üzerinden tartışmayı doğru bulmuyorum. Ama çok merak ettiğim bir konu var, ......... ve Ailesi beni bağışlasınlar, minik ....... nasılsa foruma girip bunları okuyamaz diyerek ve diledikleri anda yazımı kaldırma sözü vererek, kendilerine bir şey sormak istiyorum..

.......... kardeşimiz olimpiyatlarda 7'de 0 yapmış. O yaştaki bir çocuğun olimpiyatlarda oynatılmasının sakıncaları ortadayken, üstelik bir de 7'de 0 yapmasıyla ilgili, merak ettiğim bir şey var:

.............'ın morali, motivasyonu, satranca olan bakışı şu anda ne durumdadır?
Eğer ............., federasyonun tamamen yanlış bir uygulamasının sonucu olarak, bir travma yaşamış ve satrançtan soğumuşsa, akademik kariyeri açısından uzmanlık dalı seçeneklerinde "Çocuk Psikiyatrisi"ni de bulunduran ve çocukları çok seven biri olarak, buna en çok ben üzüleceğim.. İnşallah böyle bir şey olmamıştır..

Böyle bir konuyu açtığım için tekrar tekrar beni bağışlasınlar, kimsenin çocuğu üzerinden böylesine somut bir tartışma açmak amacında değilim; ama benzer bir durumla başka küçük arkadaşlarımızın karşılaşmasını istemediğim için bu konuyu açmak durumundaydım. İnşallah .........için herhangi bir sorun yoktur, ama başkaları benzer bir olay yaşarlarsa aynı şekilde atlatamayabilirler.. Bunun yaşanmaması için uğraşıyorum..

Saygılarımla..

(Yazımın ilk halinde ".......... Meselesi" şeklinde attığım başlığı, daha sonra böyle minik bir kardeşimizin isminin "mesele" sözcüğüyle yan yana anılmasını doğru bulmadığım için, başlığı ".......... Konusu" olarak değiştirmeye karar verdim. Hem öyle ümit ediyorum ki, belki ortada bir mesele de yoktur, ...... bu turnuvadan çok daha güçlü ayrılmayı başarabilmiştir. İEA)
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
................... Konusu - Yazar: ibrahimethemAy - 13-09-2012, 21:15
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Günay Özgür - 14-09-2012, 10:18
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: orheen - 14-09-2012, 11:21
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 14-09-2012, 11:43
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Kuvay Sanlı1 - 14-09-2012, 14:45
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 14-09-2012, 14:50
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 14-09-2012, 14:58
Vicdan ve Etik Dersi - Yazar: Hoca - 14-09-2012, 18:02
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hoca - 14-09-2012, 21:09

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi