................... Konusu
Alıntı:Yöneticilerden, bu başlığı tamamen kaldırıp yeni bir başlık halinde bu konuyu ele almalarını rica ettim ve daha düzgün bir yazı gönderdim..

İbrahim'in gönderdiği yazısı, istediği şekilde yeni bir başlık olarak açılabilir. İlla bu başlığın altına eklenmesi gerekmiyor. Yanıtlarda da küçük sporcunun adı geçiyor. O arkadaşlarımızda İbrahim'i uyarırken sporcunun adını kendileri de yazmasalarmış iyiymiş. "küçük sporcular" genellemesiyle aynı hataya ortak olmaz, forum yöneticilerinin işi kolaylaşabilirlerdi. Yöneticiler bu hataları da giderirlerse iyi olur.

Bu başlık İbrahim için ders alınmış, hepimize ders verilmiş, ve başarılmış bir sınavdır.

Bu başlık aynı zamanda, dört yıl önce, seçim zaferi hediyesi ilk iş olarak kapatılan TSF forumda bunu duyuran/duyurmak zorunda kalan Kuvay Bey'in görüş bildirdiği bir başlıktır. Yaklaşımı da, önerisi de doğrudur. Zaten o yazıyı hangi düşüncelerle kaleme aldığını hala aklım almaz. Sessizliğinin ve sabrının haklı gerekçelerini bir gün uygun bulup açıklarsa, ben de rahatlarım o da herhalde "ne derlerse desinler umurumda değil, ben yaptım oldu" diyecek bir kişi olmadığı için rahatlar.

Bu açıdan da bu başlık önemlidir. Ben bu başlıkta forumu önemsediğim, değerli bulduğum için cevap yazdım. Bu başlık gidince yazılanlara ve yazanlara verdiğim tüm değerlerde silinmiş olurdu. Sevgili İbrahim'in beni anlayacağını umuyorum.[/quote]
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
................... Konusu - Yazar: ibrahimethemAy - 13-09-2012, 21:15
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Günay Özgür - 14-09-2012, 10:18
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: orheen - 14-09-2012, 11:21
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 14-09-2012, 11:43
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Kuvay Sanlı1 - 14-09-2012, 14:45
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 14-09-2012, 14:50
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 14-09-2012, 14:58
Vicdan ve Etik Dersi - Yazar: Hoca - 14-09-2012, 18:02
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hoca - 14-09-2012, 21:09

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi