TEKNOLOJİK SEÇİM ÇALIŞMALARI
Değerli arkadaşlar

Türkiye Satranç Fedarasyonu Seçim takvimine bakarken dikkatimi bir şey çekti, Başkan adaylarının başvuruları için son gün 26 Ekim 2012 tarihi Saat: 18:00 diye yazıyor. Hiç takvime baktınız mı? 26 Ekim 2012 Tarihi hangi güne geliyor.
Tabiki kurban bayramının ikinci gününe resim kurum ve kuruluşlar kurban bayramı nedeniyle tatil oluyor. Son dakikada bir kişi çıkıp ben aday olacağım dese Adaylık başvuru ücretini nasıl bankaya yatıracak, başvuru evraklarını gençlik ve spor bakınlığına nasıl ulaştıracak.
böyle bir saçmalık olabilirmi? neden başkan adaylarının başvurusu bayramın ikinci gününe koyuyorsunuz bunun arkasında ne var acaba

Büyük olasılıkla Genel kurul çağrısı, genel kurul programı, Yönetim ve Denetim Kurulları raporları, Bütçe Tasarısının genel kurul üyelerine gönderimi 23.10.2012 tarihinde kulüplere ulaşır çünkü iki gün sonrasında Kurban Bayramı başlıyor. Kulüpler bu raporları inceleyecek ve kararlarını verecekler. Ya sonrasında ne olacak.

Herkesi zaten bir bayram telaşı saracak bayram tatilini uzatmak isteyenler olacak.
diğer fedarasyonlar seçimlerini bayrama bırakmazken neden Türkiye Satranç Federasyonu seçim programını Kurban Bayramına denk getiriyor anlamıyorum.

Saygılar
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
TEKNOLOJİK SEÇİM ÇALIŞMALARI - Yazar: ŞAHMAT - 19-10-2012, 07:25
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: abdulkadirbener - 19-10-2012, 08:24
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ŞAHMAT - 19-10-2012, 08:46
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Günay Özgür - 19-10-2012, 10:52

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi