CEHALETİN BU KADARI TAHSİLLE MÜMKÜNDÜR
Değerli Dostlarım,
Yukarıda yazılı yazı nedeni ile Vatan Gazetesi suçlu bulundu ve hakkında ceza davası açıldı.
Bu yazıyı aleyhimde kullananlar hakkında tüm yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağımı herkesin bilmesini istiyorum. Bu yazıya dikkat edecek olursanız benimle ilgili asılsız iddia edilen olayın yanına suç fiilide bambaşka olan italyan sanatçının da yazısı da katılarak ek 'leme yapılmıştır. Aleyhte kamuoyu yaratılmak istendiğinden bu şekilde hareket edilmiştir. Bu kasıtlı tutum hukuka aykırıdır bunu yapanlar yargı önünde hesap vermektedirler. . Ben bugün dışarıda isem suçsuz olduğum içindir yoksa beni oradan kimse alamazdı. Hukuki süreç bitince daha detaylı konuşacağım elbette. Bu organizasyonun arkasında kimler var bunu kamuoyu öğrenince zamanı geldiğinde şüphesiz yer yerinden oynayacaktır hiç merak etmeyin.
Forum ortamından bu yazıları kaldırmayanlarda mevcut 5651 sayılı internet yasasına ve diğer ceza maddelerine göre hukuken sorumluluk altındadır, bu kişiler hakındada gerekli yasal işlemler yapılacaktır.
Allah doğrunun yanındadır ve bu zor günler aşılacaktır.
Sevgi ve saygılarımla
H. Sertaç Dalkıran
hsdalkiran

Bu Konudaki Yorumlar
Hakim ve Savcı - Yazar: Cem Onem - 16-04-2008, 11:38
.... - Yazar: ibrahimethemAy - 17-04-2008, 13:40
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: hsdalkiran - 24-09-2008, 10:41

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi