GOPSEM HAZİRAN 2013 SATRANÇ TURNUVASI YAPILAMIYOR .
Tayfun bey,-Unutturamaz seni hiçbir şey unutulsam da ben-diye eski bir şarkı vardı.Ben dahi o eski şarkıların revaçta olduğu günlere yetişemedim.Nedense bazan eski şarkıları hatırlıyorum.Bu konuda onay işleminin oldukça uzun sürdüğü anlaşılmaktadır.Böyle bir işlemin tamamen on-line olması mümkün değil midir?Faksa gerek var mıdır?Para ödemesi dahil birçok işlemi online yapmıyor muyuz?
(Biz unutmak için yurtdışındaki turnuvalara katılalım!)derim.Bildiğiniz gibi büyük masraf gerektirmeden,insanları Satranç oynamaya teşvik eden çeşitli turnuvalar var.Son 3 senedir yurtdışındaki turnuvalar bana yurdumuzdakilerden daha çekici gelmeye başladı.Bunu yavaş yavaş genç arkadaşlarımız da farkedecektir.Türkiye'de turnuva düzenleyen yöneticiler dışardaki turnuvaların yönergelerini inceleyerek kendileri için yararlı olacak bilgileri almalıdır.Kendimizi yabancılara benzetmek zorunda değiliz.Ama yurdumuzda yapılan turnuvalara yerli ustalar katılmıyorsa bunun nedenleri incelenmelidir.Ben aslında size özel mesaj yazacaktım.Ama fırsat doğdu.Açık mesaj yazdım.Çünkü Satranç toplumuna daha çok mesaj vermemiz gereklidir.
Ateş Ülker
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
YORUMSUZ YORUMSUZ YORUMSUZ - Yazar: tkocabalkan - 14-06-2013, 11:52
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Mehmet - 14-06-2013, 17:13
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: tkocabalkan - 14-06-2013, 21:02
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Ateş Ülker - 16-06-2013, 23:09
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: tkocabalkan - 17-06-2013, 11:03
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Ateş Ülker - 19-06-2013, 16:23
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: tkocabalkan - 21-06-2013, 21:59

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi