Yanlış tercihler devam ediyor.
(04-08-2014, 13:01)Harun Taner Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eleme usülü yürürlükte olsa belki de ben bu turnuvada da birinci olacaktım.
Satrancı henüz, değil köylere, ilçelere bile yeterince yayamamışız, saygıdeğer forumdaşlar.

Yazınızda iki nokta dikkatimi cezbetti:

Öncelikle çok sık birinci olduğunuzu anlıyorum. Allah daha çok versin inşallah. Ama bahsettiğiniz turnuvadaki anlamsız yönerge yüzünden bu turnuvadaki birinciliğinizi kaçırmanıza üzüldüm. Yönergelere bir çeki düzen verilmesinin zamanı gelmiş de geçmiş bile anlaşılan.

İkinci nokta satrancı ilçelere yayamamış olmamızla ilgili tespitiniz hakkında. Buna katılmıyorum; gerçek bir satranççı olarak siz kalkıp taa o ilçeye gitmişseniz -ki gerçek satranççı denilen kişiler ülkemizde çok çok az, bakınız kimse cevap vermeye cesaret bile edemedi (!) = Gerçek Satranççı- bence satranç oralara yayılmış demektir.

Ateş Bey'e de bir sözüm olacak;

Sayın Ateş Ülker bey; bir gün İstanbul'a yolum düşer de sizi oralarda bulabilir ve görebilirsem -sanırım oradasınız- ellerinizden öpmek istiyorum izninizle. "Diklenmeden dik durmak" denilen davranışın en güzel örneğini siz sergiliyorsunuz. Keşke gerçekten uyarılarınız dikkate alınsa.

Selamlar.

Bu Konudaki Yorumlar
Yanlış tercihler devam ediyor. - Yazar: Ateş Ülker - 24-07-2014, 16:01
RE: Yanlış tercihler devam ediyor. - Yazar: abdulkadirbener - 09-08-2014, 16:40
RE: Yanlış tercihler devam ediyor. - Yazar: Feti - 07-08-2014, 18:01

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi