Turnuva Yarım Bırakmak Cezalandırılmalı
(26-08-2014, 00:31)Kasim_Demircin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sadece malum Gürcü oyuncu üzerinden yapılan bu yorumlar O oyuncuya haksızlık olur.

Kasım bey yazınızı okuyunca şok geçirdim.

Gürcü oyuncuya yapılan haksızlık ise ben şimdiden özür dilerim, burada vakit ayırıp hukuktan bahsediyoruz, emsal vermeye çalışıyoruz. Yıprattık adamı. O zaman haksızlığı gidermek için gelecek sene ödülleri arttırıp, bu konuda adı çıkmış oyunculara oyun sırasında margarita servisine başlayalım.

(26-08-2014, 00:31)Kasim_Demircin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Fakat sadece O oyuncu ya da sadece Gürcü oyuncular yapmıyor bu ahlaksızlığı. Pek çok defa yerli oyuncuların da bu fiili gerçekleştirdiklerine şahit oldum.

Bu mantığınızı doğru bulmuyorum, İstanbul'da günde ortalama 20 kapkaççılık vakası olur, hatta çok daha fazladır da çoğu basına hatta adliyeye yansımaz. Ama kayıtlara göre ortalaması 20'dir.

Şimdi biri yolda benim çantamı kalıp kaçsa, bu ahlaksızlığı veya suçu günde 20 adam işliyor, ayda 600 eder, sorun etmeyelim mi dememiz gerekecek?

İş insanın beyninde bitmiyor. Öyle birşey yok. Daha önce yazmıştım, ABD'de parkta gezerken köpeğiniz hacetini otların üzerine yaparsa 1.000 dolar para cezasını orada keserler. Bunu sizin anlayışınıza, idrakinize, beyninize bırakmazlar. Suç suçtur, ceza da ceza.

Ateş beye de katılıyorum, bizim daha çok bireysel bazda baktığımız cezai tedbirlere o genele dönük bakmış. Dediği doğru, yerlilere destek verilmeli ve yabancılar özellikle riskli ülke grupları net olarak kotaya ve yaptırıma tabi tutulmalı. Bugün 3 kuruşluk diskotekler kapıda müşteri seçiyor. Ben oyunu ve oyuncumu korumak zorundayım, keyfi olarak istediğim oyuncuyu alıp almama hakkına sahip olmalıyım ve aslında da sahibim.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Turnuva Yarım Bırakmak Cezalandırılmalı - Yazar: Mojo Jojo - 26-08-2014, 09:53

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi