Turnuva Yarım Bırakmak Cezalandırılmalı
(12-09-2014, 21:51)Tutku Dinçer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yukarıdaki sorumu da yeniliyorum, sizin satrançla ilginiz nedir? Sporcu, antrenör, hakem, veli yada başka birşey midir? Bunu sormamın sebebi sizin olaya hangi açıdan baktığınızı anlayıp, o açıdan bakabilmeye çalışmak için. Cevabınızı merakla bekliyorum.

İnanayım mı Smile Sizi defalarca refüte ettikten sonra hayatta inanmam. Smile Neyse haksızlık etmeyeyim. Pek çok yazınızı beğeniyle okudum. O kadar yazı içerisinde kusur olur o kadar.

Pardon ama bu arada 8'de 8 giden GM'nin yerine başka bir oyuncu sokulsun nereden çıktı? Sizin dediğiniz hadise bu değil ki. Milletvekilinin acemi çocuğunu dördüncü turdan sokmuşlar. O da turnuvayı dökmüş ve son tura da katılmamış. Valla bu kadar demagojiye pes doğrusu. O çocuk başka birisinin yerine turnuva girmemiş ki. Niye alenen olmamış bir olayı olmuş gibi gösteriyorsunuz veya benim söylemediğim bir şeyi söylemiş gibi yansıtıyorsunuz?

Tutun ki turnuvayı yarım bırakanın lisansı bir süreliğine dondurulacak diye karar alındı. Abartı bir önlem ama bu kural herkese uygulanacaktır. Daha önce milletvekili çocuğu turnuvaya dördüncü turda katıldı son tura da girmedi. O yüzden bu kural uygulanamaz diye mantık olur mu? Hukukçuymuşsunuz. Hayretle takip ediyorum.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Turnuva Yarım Bırakmak Cezalandırılmalı - Yazar: Hasan Berk - 12-09-2014, 22:00

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi