Turnuva Yarım Bırakmak Cezalandırılmalı
CAS a iletin lütfen yanınızda olacağım söz.
Ben 2 kere 2 nin 4 ettiğinden bahsediyorum.
Kesin karar için kesin delil gerek diyorum.
%75 bir ağırlıklı görüştür, %100 kesin kanıttır diyorum.
Biraz daha sabretseydim Beden Eğitimi Öğretmeni değil, Hukuk okurdum diyorum.Shy

Tutku Bey, benim söylediklerim yanlış değil ki. Siz bir hukukçu olarak buna destek vermeniz gerekir bence. Hukuk kesin kanıt aramaz mı?
...

"Unutmadan, şike ve 1 tura bile çıkmama ayrı ayrı cezalandırılabilirken niye tek 1 tura bile çıkmamak şikeden daha fazla ceza alabiliyor? Sponsorlar küsmesin! Para > Spor Ahlakı!"
demişsiniz, kesinlikle de doğru.

Tutku Bey,

Ben bu konuda ayrı bir taslak çalışmam vardı. Size de göndermek isterim. Gerçi burada yayınlamıştım taslağı.

Sizin hakkımdaki düşüncenize katılmıyorum. Ben taslağımda arttırmalı cezalara yer vermiştim. Aynı ve benzer suçlar tekrarlarında farklı cezalar alırdı orada.
İncelemenizi öneririm, kim bilir, belki katkısı da olabilir.
Ayrıca tahmin etmediğiniz kadar detaycıyım ve taslakta da buna yer verdim. Ama tabi ki taslaktır. Benzeri yapılmalıdır. Dikkat çekmesi için yayınlamıştım.

Fakat bugün yayınlanan ve yürürlüğe giren yönetmeliğin ne kadar yerinde olup olmadığı uygulamaya konduktan sonra ortaya çıkar diye düşünürüm. Belki dedikleriniz için bir tür gerekçeli karar ile dikkat çektiğiniz dengesiz kararlar da verilmeyebilir. Uygulamaya konmadan bilemeyiz.
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Turnuva Yarım Bırakmak Cezalandırılmalı - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 14-10-2014, 12:30

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi