Türkiye Yaş Grupları Şampiyonaları
(29-07-2015, 11:02)M.Aşkın TAŞAN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kendi kurumunu sorgulamaya başlamanızın nedenlerini araştırmaya başladı insanlar.

MENFAAT ANLAŞMAZLIĞI MI OLDU?
TSF DEN YETERLİ ÜCRETİ Mİ ALAMIYORDU?
SÖZLEŞMESİ Mİ FESİH EDİLDİ?

Bana çok soru geliyor, neden bu tavrı aldığınız konusunda.
Bana da neden geliyor, ayrıca bunu da anlamış değilim.

İsterseniz siz yanıtlayın kendi özelinizi...

Çüş.

Yani ille böyle olmak zorunda değil mi?

Bir insan kazara bir TSF eleştirisi yaparsa ya menfaati kesilecek, ya iyi para alamayacak veya sözleşmesi feshedilecek. Bağırarak yazılana bak.

Başka ihtimal yok. Yani satrancı sevmek veya düzgün bir insan olup eleştiri hakkını kullanmak gibi bir olasılık mevcut değil.

Ha bir de yüksek fikir vermiş hazret "siz özelinizi yanıtlayın" diye.

Bu dünyada gerçekten çok "kötü" insanlar gördüm ama kötü kavramına bu derece çeşni katan ve onu kötü kavramının da ötesine taşıyan böyle birini daha görmedim.

Yazı kalitesi sıfır, 50 kelimelik hazneye eklenmiş "nitelikli birliktelik" ve "hayatın içinde" "sizin özeliniz" tamlamaları dışında yazılarında en ufak bir yaratıcılık, keyif, humour, bilgi ve estetik olmayan her anlamda "kötü" bir yazar.

Yabancı dil bilmeyen, kaynak okumayan, bilgi ve donanım açısından kötü bir satranççı.

Burada yazan ne kadar entellektüel insan varsa hepsiyle kavgaya tutuşmuş ama fikirsel olarak hepsinden sopa yemiş kötü bir münazaracı.

Savunduğu her fikri batıran, hukukun h harfini bilmediği halde kifayetsizce sallayan ve savunduğu kişiyi rezil etmekten başka işlevi olmayan bir kötü bir "özenti".

Ve her tartışmanın sonunda tıkanınca iftiradan başka çözüm bulamayan "kötü" bir muhteris.

Bunların hepsini aynı yerde hakikaten toplamak zor da, yahu insan olarak biraz daha az kötü olun be kardeşim.

3 kuruşluk bir koltuğa çökmüşsünüz, apartman komşularınız bile o koltuğun ne olduğunu bilmez, bu kadar önemsemeyin bu unvanları.

Yani her şeyde kötüsün, eyvallah da bari insanlık açısından biraz daha az kötü olmaya çalışıver bir zahmet. Nasıl bu kadar "çok yönlü kötü" olmayı başarıyorsunuz gerçekten mucize gibisiniz.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Türkiye Yaş Grupları Şampiyonaları - Yazar: Mojo Jojo - 30-07-2015, 00:04

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi