Satranç Haber veya Ali Nihat Yazıcı
(11-11-2015, 15:04)Miyazaki Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yazınızdan çıkan sonuca göre aramızdaki düşünce farkı şu:

Taşan, her yönetimi oy dışında destekler.
...
[color=#3333cc]Her yönetimi eğer seçilmiş ise içten ya da dışarıdan yardım ve dayanak anlamında desteklerim elbette. Belli bir görev süresi vardır o yönetimin ve camianın da yardım ve desteğine ihtiyacı vardır.Bunu bir karşılık beklemeden yaparım. Kurul başkanlığı ya da üyeliği bir paye değildir benim için. Maddi ve manevi getirisi yok. Ama götürüsü de çoktur. Bunu bilmeniz gerek. Ben sözleşmeli ya da maaşlı da çalışmadım hiç. Böyle bir düşüncem de olmadı zaten olmayacak da...
Bu geçmişte ve bu gün de böyle olmuştur.
[/color]

Bayram, Olumlu görmediği yönetimi hiç bir yönü ile desteklemez.
...
[color=#3333cc]Hayır!
Böyle bir anlam çıkarmadım, böyle düşünmedim.
Katkılarınıza tanığım. Ayrılmanızı da tamamen özelden sayıyor ve kararını kendinize aittir diyorum. Verdiğiniz desteğin (çalışma anlamında) kredisi da süresi sizin bakış açınızdan doldu diye düşündüm. Elbette bir yere kadar sürecekti. Bitiren de siz oldunuz zaten. Bu karara saygı duymak gerek.
Ancak benim bu konuda katılmadığım noktalar vardır ki geçmişte çok yazıştık.
Katkı ve desteğinizi bu güne kadar inkar etmedim. Bunun aksini de yazmadım. Umarım bu konuda bana hak verirsiniz.
[/color]

Kendi düşüncemi  belirttim.

Sizin düşünceniz yazdığım gibi midir?

[color=#3333cc]Ben de düşüncelerimi belirttim. Ancak burada çok açıkça ve kesin olarak şunu da eklemek isterim.

Seçilen ya da seçilecek her bir yönetim için belli bir süreç vardır. Bu süreçte tüm camia olmasa bile çok önemli bir ksımının desteğine ihtiyaç duyacaktır. Bu destek bunun içindir.

Ben aksi ispatlanmadıkça yönetim hakkındaki olumlu görüşlerimi korur ve desteğimi olabildiğince sunarım.
Bilgim dahilindeki bilerek yapılan kasıtlı yanlışlara göz yumamam.
Art niyetli olmayan hatalar ayrı olarak değerlendirilmelidir.
Hukuki süreç sonunda kanıtlanmış olumsuzluklar ancak muhataplarını bağlar, desteklemem.
Hakkını kaybetmiştir.
[/color]
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Satranç Haber veya Ali Nihat Yazıcı - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 11-11-2015, 21:59

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi