Duayenlerimize Saygı...
(25-11-2015, 19:37)Attorney at Law Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-11-2015, 13:37)haliltaş Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tam da denk geldi.

Link: http://tsf.org.tr/guncel-haberler/8938-t...a-aciliyor

Gerçekten denk geldiğine mi inanıyorsunuz? 2012'den bu yana birçok kişiye göre adeta forumda federasyonun sözcülüğünü yürüten Aşkın Bey'in bu başlığı tam da bu park haberiyle aynı zamanda açması bence "denk gelme" değildir. Siz de böyle başlıklar açmayın Aşkın Bey. Satranççıların zekasıyla dalga geçer gibi... Açın başlığı "Mevcut TSF Yönetimi Türkiye'nin İlk Satranç Parkını Açıyor" şeklinde, biz de bu güzel haberi tebrik edelim. 2012'den beri mesajlarının neredeyse %99'u TSF lehine olan (eski) Eğitim Kurulu Başkanı olarak tam da bu haberin olduğu çıktığı zamanda böyle bir başlık açarsanız kimse "denk geldiğine" inanmaz.

[color=#3333cc][size=large][font=Segoe Print]Şimdi benim açtığım konumun amacı denk getirme falan değil ki...[/font][/size]
[/color]
[color=#3333cc][size=large][font=Segoe Print]Bu neden buraya böyle taşındı, anlayamadım doğrusu.[/font][/size][/color]
[color=#3333cc][size=large][font=Segoe Print]...[/font][/size][/color]
[color=#3333cc][size=large][font=Segoe Print]Bir öneri getirdim.
 Sadece bu ÖSF da değil diğer sosyal medya zeminlerinde de ...[/font][/size]
[/color]
[color=#3333cc][size=large][font=Segoe Print]Benim amacım güncel bir konuda öneri yapmak ve taraftar toplayıp gündemde kalmasıyla camianın dikkatini çekmektir.[/font][/size]
[/color]
[color=#3333cc][size=large][font=Segoe Print]Zamanlamasının böylesi daha etkili olacaktır. Gündemden düşerse o zaman mı açmalıyım? [/font][/size]
[/color]
[color=#3333cc][size=large][font=Segoe Print] Daha önce de bir sn. üye bu konuda benzer öneriyi yapmış, yeni fark ettim yazılarından. O üye de şimdi TSF savunuculuğu mu yapıyor bu durumda?[/font][/size] Cool [/color]
[color=#3333cc][size=large][font=Segoe Print]İnanmadığım bir şeyi yazmam anlamsız olur.[/font][/size]
[/color]
[color=#3333cc][size=large][font=Segoe Print]Mesajlarımın %99 u TSF lehine derken bence o % 1 i de ilave ediniz lütfen!

Sizin de söylediğiniz gibi kurumu % 100 destekler ve savunurum. Sadece söylem olarak satırlardan da değil. Eylem olarak da içindeyim...[/font][/size]
[/color]
[color=#3333cc][size=large][font=Segoe Print]Ben bir kurumu ve politikasını bireysel olarak savunurum. İçinde kim olursa olsun. Ancak savunduğum kişiler değildir. Ama öyle algılanıyor (suçu hukuksal olarak kanıtlanmış birini savunduğumu mu söylüyorsunuz?)[/font][/size]
[/color]
[color=#3333cc][size=large][font=Segoe Print]Ortaya çıkacak olan icraat ve ona omuz veren her kimse![/font][/size] ...

[/color]
[color=#3333cc][size=large][font=Segoe Print]Bu geçmişte sn. Ali Nihat YAZICI'DA olmuştur, sn. Cengiz KELEŞ'DE...[/font][/size][/color]
[color=#3333cc][size=large][font=Segoe Print]Bu gün ise sn. TULAY![/font][/size][/color]
[color=#3333cc][size=large][font=Segoe Print] Ortada yapılan ve yapılmayan şeyler olabilir. Ama daha yapılacak çok iş de vardır. Bir kıvılcım yakalandı Yalova'da...
Ben ilk günden beri birlik olmaktan yanayım. Bir çok hata ve kavgam olabilir.
[/font][/size]...
[/color]
[color=#3333cc][size=large][font=Segoe Print]Benim önerim sadece park ve sokaklar ile sınırlı da değildir. Yazımda bu görülecektir.[/font][/size][/color]
[color=#3333cc][size=large][font=Segoe Print]Saygı ve selamlarımla.[/font][/size][/color]
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Duayenlerimize Saygı... - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 24-11-2015, 18:36
RE: Duayenlerimize Saygı... - Yazar: Attorney at Law - 24-11-2015, 22:31
RE: Duayenlerimize Saygı... - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 25-11-2015, 09:08
RE: Duayenlerimize Saygı... - Yazar: Mojo Jojo - 25-11-2015, 09:53
RE: Duayenlerimize Saygı... - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 25-11-2015, 12:27
RE: Duayenlerimize Saygı... - Yazar: Mojo Jojo - 25-11-2015, 12:46
RE: Duayenlerimize Saygı... - Yazar: haliltaş - 25-11-2015, 13:37
RE: Duayenlerimize Saygı... - Yazar: Attorney at Law - 25-11-2015, 19:37
RE: Duayenlerimize Saygı... - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 25-11-2015, 22:17