SEÇİM SİSTEMİNİ KABUL EDİYOR MUSUNUZ?
(27-09-2016, 14:18)Ateş Ülker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aşkın bey,siz nasıl bir değişiklik olabileceğini söyleyebilir misiniz?"Genel Kurul isterse Ana tüzüğü değiştirebilir" der!Ancak bir başka yerde "Çerçeve statüye aykırı olmamak koşulu ile"diyecektir!Ben bazı konularda yeteri kadar deneyimliyim!Bu saatten sonra havanda su dövmem!Mümkün olabilecek en iyi ihtimali gösteririm!50 yıl önce birisi "aktif sporcu oy kullanmaz"demiş!Bu deyiş Satranç için büyük engel olmuştur.

Bu ülkenin her bir ferdi geleceği için her tür seçimde yer alabilir. Seçen ya da seçilen olarak. Bu herkesin hakkıdır.

Seçilen de kendi yeniliklerini getirme kararlılığında olsun.Yeter ki liyakat sahibi olsun!
Ben eski filimleri defalarca seyretmek istemiyorum.

50 yıl önce birilerinin koyduğu  ve geçerliliğini çoktan kaybetmiş kuralı değiştiremiyorsak, işte o zaman gerçekten de havanda su dövüyoruz demektir.

Benim düşüncelerim yazı arasında kaybolmaması için FEDERASYON SEÇİMLERİ adlı kutudadır.

Sadece çözüm olarak gördüğüm şeyleri yazdığım için ayrı bir kutuya taşıdım. Orada çözüm önerileri kalmalı, arada kayboluyor. Belki yeni adaylar projelerinden orada bahsedebilir. Veya kendileri başlık açsın. Yeter ki bizi aydınlatsınlar.

Selamlar.
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: SEÇİM SİSTEMİNİ KABUL EDİYOR MUSUNUZ? - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 27-09-2016, 19:44

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi