Açık turnuvalar yararlı oluyor mu?
[size=large][font=Times New Roman]Ama tespitleriniz tamamen doğru. Dolayısıyla getirdiğiniz çözümler de…[/font][/size]
[size=large][font=Times New Roman]Size katılıyorum elbette![/font][/size]
[size=large][font=Times New Roman] [/font][/size]
[size=large][font=Times New Roman]Şu an Çubuk'ta son tura girerken Mert YILMAZERLİ  ilk on beşte tek Türk sporcusu ve aslanlar gibi savaşıyor.[/font][/size]
[size=large][font=Times New Roman]Diğerleri nerede acaba?
[/font][/size]
[size=large][font=Times New Roman]İsim vermeyeceğim, ama…[/font][/size]
[size=large][font=Times New Roman]Birçok unvanlı oyuncumuz ders vermektedir. Kimisi de çalıştırıcı olarak turnuvaya gelmiş. Katılmıyor![/font][/size]
[size=large][font=Times New Roman]Bazı unvanlı oyuncularımızı satrancı ‘bırakabileceği dorukta’ bırakmış, artık turnuva oynamıyor.[/font][/size]
[size=large][font=Times New Roman]Diğer birisi de  “-Alacağım bir mağlubiyetle 1800 lerin grubuna düşüyorum, sonra çık çıkabilirsen.” diyor ve katılmaktan vazgeçmiş durumda.
[/font][/size]
[size=large][font=Times New Roman]Ha![/font][/size]
[size=large][font=Times New Roman]Biz amatörler ve satranç vurgunları…[/font][/size]
[size=large][font=Times New Roman]Oynuyoruz ülkemizde işte. O turnuva senin, bu turnuva benim.[/font][/size]
[size=large][font=Times New Roman]Bize faydası oluyor mu?[/font][/size]
[size=large][font=Times New Roman]Kısmen…[/font][/size]
[size=large][font=Times New Roman]Ama daha çok ‘havuz kurmuş’ gruplara fayda sağlamaktadır.[/font][/size]
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Açık turnuvalar yararlı oluyor mu? - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 23-08-2017, 18:19

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi