Bir Isparta klasiği daha “ben yaptım oldu…”
Abdurrahman Bey öncelikle şunu belirtmek isterim söylediğiniz şekilde bana soruldu ben de maça çıkış listelerinin alımının saat 09:30 da kesilmesi gerektiğini belirttim ki zaten yönerge de bu açık. Daha sonra beni Ender Yalçın aradı ki yakın arkadaşımdır. Bana henüz eşlendirmelerin asılmadığını söyledi. Bende bu durumda maça çıkış listesini (adı üstünde önce hangi takımla oynayacağını görecek sonra liste verecek) verebileceklerini söyledim ve Mine Hanım'ı arayıp durumu sorduğumda GHSİM nin kendilerine ciddi zorluklar yarattığını malzemeleri daha önce istemelerine rağmen ben aradığımda daha yeni geldiğini ve salonu düzenlemeye başladıklarını belirtti ve bende eğer durum böyleyse maça çıkış listelerini almaya devam etmeleri gerektiğini söyledim. Mine Hanım da tamam hocam dedi ve liste almaya devam etti.  Sonuç olarak Mine Hanım beni aradı ve bende programa göre olması gerekeni söyledim. Daha sonra Ender durumu anlatınca da olaya müdahale ettik. Burada GSHİM nin yaşattığı ciddi malzeme zorluğunu da göz ardı etmemek gerekir diye düşünüyorum.

Saygılarımla
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Bir Isparta klasiği daha “ben yaptım oldu…” - Yazar: AKİF TAYFUN HAZNEDAROĞLU - 12-02-2018, 22:48

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi