U16 Olimpiyat Seçmelerinde TSF nin Hatası
Dedikodunun kaynağı olan kişi (hangi TSF liyse ?) ne zavallıdır ki, kendi yalanına inanmaktadır !

Bu yalana göre ; 2003 doğumlu bir çocuk, satrançta en verimli olabileceği bir zaman kesitini elinin tersiyle itip, en az 2-3 yıl sonra gireceği üniversite sınavını öne sürerek çok sevdiği satrançtan uzaklaşmak istemektedir.

Bu yalana göre ; çocuğunun milli takımda yer almasını, olimpiyatlarda ülkesini temsil etmesini istemeyen veliler ne cahil, kara cahil insanlardır. Henüz eğitim-öğretim yılının başında ve yaklaşık bir hafta kadar sürecek olan çok kısa bir zaman aralığını kayıp olarak görüp çocuğunun olimpiyatlarda oynamasını istemeyen velileri savcılara şikayet etmek gerekir. Bu veliler çocuklarına eziyet ederek işkence yapmakta ve onların zihin yapılarının, kapasitelerinin gelişmemesi için evde, okulda, dershanede onlara hapis hayatı yaşatmaktadırlar.

Bu veliler, olimpiyatta ülkesini temsil etmenin vereceği manevi gücü bugün ve gelecekte okul ve sınav başarısı olarak tahvil edemeyecek kadar zavallı ve çocuklarına zararlı velilerdir.

Yalancı dedikoducu işte böyle veliler var demektedir. İnandım ben de !
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: U16 Olimpiyat Seçmelerinde TSF nin Hatası - Yazar: Feti - 14-10-2018, 13:40

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi