Bu kervanın kulu kölesi olmak
Başlık konusu kapsamında, kendi bilgilerime göre, bu kervanın yani TSF’nin kulu kölesi olanlar susmaktadırlar. Aleyhlerinde alınan kararlar için, gelişememe sorunları için susmaktadırlar. Konuşmuş, itiraz etmiş, TSF’yi eleştirmiş olabilirler mi? Bildiğim kadarıyla, (değer verdiğim, bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda, birkaç istisna dışında) sosyal medyada ve ana akım medyada okumadım, duymadım. Elbette tüm haberlere vakıf değilim. Benim bilgim dışında konuşanlar, itiraz edenler, eleştirenler varsa ve öğrenirsem çok memnun olurum. Bu kervan geçecek, yeni bir kervan ergeç gelecek. Bugün susanlar o zaman belki konuşmaya başlarlar.

Geçmiş kervanların ve bu kervanın kulu kölesi olmayan bir tek sporcu biliyorum : GM Suat Atalık.

Atalık haricinde başka bir sporcu varsa, bildirilirse, öğrenmiş olur, memnun olurum. Diğer tüm sporcular ANY’nın iddiası doğrultusunda bu kervanın kulu kölesidirler. Benim bildiklerimden başka “hayır ben ne kul ve ne köleyim” diyenler de olabilir. Kendilerini bildirirlerse memnun olurum.

Devam edeceğim
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Bu kervanın kulu kölesi olmak - Yazar: Feti - 15-09-2019, 17:27
RE: Bu kervanın kulu kölesi olmak - Yazar: Feti - 15-09-2019, 18:14
RE: Bu kervanın kulu kölesi olmak - Yazar: Feti - 15-09-2019, 19:50
RE: Bu kervanın kulu kölesi olmak - Yazar: Feti - 15-09-2019, 20:59
RE: Bu kervanın kulu kölesi olmak - Yazar: Feti - 16-09-2019, 08:16
RE: Bu kervanın kulu kölesi olmak - Yazar: Feti - 16-09-2019, 08:18
RE: Bu kervanın kulu kölesi olmak - Yazar: Feti - 22-09-2019, 13:07

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi