Akhisar 6.cı geleneksel Kuloğlu satranç festivali
Vakti zamanında benim aile bireyi olarak azıcık katkısıylan başlayan ve 5 kez süren Akhisar Kuloğlu Geleneksel satranç turnuvası da vs vs nedenlerle diğer geleneksel turnuvalarımız gibi hakka yürümüştü.

drtuncaysen&kutlaykarahan ( ki onlar Dedemkorkut ya da Akhisarlı beyaz saçlı Mesut Efenin kızanlarıdır, nam-ı diğer Gülen Adam) diğer kızanlarla el ele verip itinayla batan turnuvaları kurtarmaya devam edecek.

Bir hedef te Geleneksel Kuloğlu satranç Festivalidir...

Ancak Kuloğlu ailesini satranca tekrar ısındırmak gerekiyor. ısırılan yerlerini ben tedavi ettim. Gerisi siz satrançların iteklemesine kaldı..

Forumdaşlar şimdi siz bu yazıyı okuduktan sonra bir zahmet gözel yorumlar yazıyorsunuz , ben de epeycene sayıya ulaşınca kayın biraderlerim Küçük ve Büyük Ali Kuloğlu nun her ikisine gidiyorum. Buraya yazılan gözel mi gözel yorumları okutuyorum. Ondan sonracıma yaza hep beraber kahve tadında gözel mi gözel bir turnuva...

Başkanımı onur konuğu olaraktan davet eyleyeceğiz. (HVB ni araya koyacağız..) TSF gözlemcisi olaraktan benim hakem hocam elleri öpülesi Selçuk Büyükvural ı, davet eyleyeceğiz. Dedem korkut yada Akhisar'lı beyaz saçlı Mesut Efe başhakem, bendeniz büyükler bölümünün sektör hakemi (saylanmazsa oyuncu), ama swiss manager operatörü kesin KK (kutlaykarahan)olacak.

Antalya lı dostlar Kuloğlu turnuvasını Turgut can Kutlu dan öğrenebilirler. Turgut Can kutlu ya son kuloğlu turnuvasında nassı yendiğimi de bi zahmet soruverin... O söylesin..

hadi azıcık hatırımız varsa yorumları yazmaya başlayalım...
Arada bir kişi birkaç kez de yorum yazabilir.

Yani kısaca diyorum ki bu turnuvayı hep birlikte canlandıracağız.... Katkılarınız şart...

Not: yapılan katkılar bu turnuva bitiminde yaptığım köşe yazımda Adile teyze gibi tek tek sayılarak anılacaktır.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Akhisar 6.cı geleneksel Kuloğlu satranç festivali - Yazar: drtuncaysen - 30-11-2008, 23:08
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 02-12-2008, 12:20
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 02-12-2008, 12:59
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 02-12-2008, 13:01
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 02-12-2008, 13:04
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: OmerDurmus - 02-12-2008, 20:26

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi