Sayın Başkan Ali Nihat YAZICI'ya açık telgraf-1
ahmet ilhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Sevgili İbrahim dağılmadık dağılmayacağız diyorsun...
Seçim günü oylar sayıldıkdan sonra nerdeydiniz?? Ozan Beyi bir başına bırakıp giden yine sizler değil miydiniz? Dağılmadınız evet muhalefet üyelerinin içinden birisi zimmetine para geçirmekle suçlanıyor siz değil miydiniz bu arkadaşın ismini resmini hemen web sayfanızdan kaldıran bizimle bir ilişiği kalmamıştır havasını veren. Dağılmamamk buysa devam edin...

Ahmet Bey,
Lütfen kimse alınmasın, ancak uzun süredir böyle bir üslupla karşılaşmamıştım, yanıtı zevkle yazıyorum..Teşekkür ederim.

Oylar sayıldıktan sonra bütün bir ekip olarak seçim odamızda toplandık.Yaklaşık o küçük odada bir ara 30-35 kişi vardı.İçeri girip çıkanlarla birlikte pek çok kişi Veli Ozan Bey'in elini sıktı, üzüntülerini bildirdiler.Hatta o ortamda yapılan uzun seçim değerlendirmesinde, orada bulunanların birlik beraberliği, açık söylüyorum, beni duygulandırdı.Muhakkak ki her ekipte muhalif olmanın ya da diğer açıdan düşünürsek, yönetim erkini elinde tutmanın sorumluluğunu kaldıramayacak bireyler vardır.Bunların da zamanla yollarını ayırmasını "dağılma" olarak nitelemek biraz acımasızlık olur.

Dağılma kelimesini önceki seçimlerdeki muhalif oluşumların seçim sonrasındaki akıbetleri ile kıyaslayarak kullanıp kullanmamaya karar vermenizi tavsiye ederim.

Bu arada ben sözünü ettiğiniz konudan haberdar değilim.Belki bir yetkili bu konuda açıklama yapar ve bizleri de aydınlatır.

Saygılarımla..
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 03-12-2008, 22:48
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Özgür Özbostanlar - 04-12-2008, 13:03
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: drtuncaysen - 04-12-2008, 16:25
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 04-12-2008, 17:34
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ahmet ilhan - 15-12-2008, 22:20
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: drtuncaysen - 15-12-2008, 22:50
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 15-12-2008, 23:54

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi