Sayın Hüseyin Aktaş ve Özgür Satranç Forum Üyelerine Duyuru
Evet, bende bu karara itiraz ediyorum. Yani ben sokakta gidiyorum ve çocuklar benimle bedensel engelli olduğum için dalga geçiyor. bu durum benim sokağa çıkmama mani olur mu? Tabii ki olmaz. Çocuk olsun, genç olsun veya başkası olsun. Benimle dalga geçtiklerinde güler geçerim. Anlayacağınız ben yine sokağa çıkarım.

Bundan 2 hafta önce (29 Kasım Cumartesi) Sayın Hüseyin Aktaş beni ziyarete gelmişti Mert ve İbrahimle birlikte. İbrahim, Annemle konuşurken, bende Hüseyin Beyle konuşuyordum. Konu Benim Forum Yöneticisi, Moderatör ve Üyelerini bilgilendirmek için yazdığım yazıydı. Hüseyin Bey yazımın değiştirildiğini ve belirli bir süre yayından kaldırıldığını iddia ediyordu. Ben kendisine dedi ki Bu durum beni ilgilendirmez. Elbet yazdığım yazıyı kimse değiştiremez. Ama şunu unutmayalım ki her yiğidin yoğurt yemesi farklıdır. Sen olsan yeri göğü inletirsin. Bense senin gibi düşünmüyorum. Çünkü üç müşteri var ve Onlar benden öykü bekliyor. Bir an önce yazacağım öyküleri bitirmek istiyorum. Saden elimizdeki kâğıt kalem değil bilgisayar ve klavye. İstediğim vakit yazımı eski haline getiririm. Şu an bu gibi boş işlerle uğraşacak değilim dedim. Ama Hüseyin Bey beni dinlemedi ve uzun bir süre bana e-posta yazmadı. Tam yola çıkacak bana yazınca nasıl çok sevindim bilemezsiniz.

Sebebine gelince. Türkiye’nin en büyük online internet sitesinden öykü yazmam için teklif geldi. Evet, her şey bayramda oldu. Yeğenler uyuyunca iş görüşmesi yaptım yani. Ama Hüseyin Bey beni aramayınca yüreğimde öyle bir ateş yanıyordu ki sormayın. Çünkü O olmasa mümkün değil öykü yazamam. Eğer, O üyelikten çıkarılırsa benim Özgür Satranç Forum için öykü yazmamın bir anlamı kalmaz! Yani kendisine dedim ki Bu böyle gitmez. Eğer Özgür Satranç Forumdan memnun değilsin gel birlikte başka bir forum sitesi kuralım. En kısa zamanda bin kişiyi buluruz. Bırak Antalya’da, Türkiye’nin neresine gitsen kimse sana yan gözle bakamaz dedim. Teklifimi kabul etmedi. Çünkü O Özgür Satranç Forum’un büyümesini istiyordu.

Sözün kısası Hüseyin Beyin yazıları bazı kimseleri rahatsız etmiş olabilir. Ama bunu kendisini arayarak söyleseydiniz, emin olun yazısını değiştirirdi ve özür dilerdi. Ben bu forumu bir aile olarak görüyorum ve aile içindeki sorunlar elbet duyuruyla değil, kulakları duyduğu için telefonla halledilse olmaz mı?
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 06-12-2008, 22:28
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Harun Taner - 06-12-2008, 22:42
SIRA - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 06-12-2008, 22:45
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Harun Taner - 06-12-2008, 22:46
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: drtuncaysen - 06-12-2008, 23:28
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 13-12-2008, 10:45
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ErcanAvanoglu - 13-12-2008, 16:46
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: drtuncaysen - 14-12-2008, 18:09
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: abdullaharik - 14-12-2008, 20:29
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: drtuncaysen - 15-12-2008, 08:49