Anket Başlığı: Antalya Satrancı'nın gözbebeği bu iki güzide kulüp sizce bu sene İş Bankası Türkiye Birinci Ligi'ni nasıl tamamlar?
Deniz Gençlik düşer
28.00%
7 28.00%
Çallı düşer
4.00%
1 4.00%
İkisi de düşer
20.00%
5 20.00%
İkisi de kalır
48.00%
12 48.00%
Katılımcı sayısı: 25 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

DENİZ GENÇLİK Mİ ÇALLI MI??tatlı rekabeti sizlere soruyoruz!
Öyle umuyorum iki takım da ligin en azından orta sıralarında 'konforlu' bir yerde bitirir sezonu...Hatta gönül ister ki şampiyon bir takım çıkarsın Antalya..
Ara
bu 2 takımın akibetini bilmem ama gerçek deniz gençlik seneye geliyo lige, ligdeki takımda lige cıkan takımdan kimse yok antalyayı gerçek antalyalılar temsil edecek ligte düşsekte biz düşecez cıksakta biz cıkaracaz
Ara
Sabri Abi- kendisi öz dayıoğlu'mdur bilmeyenler için ek bilgi Smile - ben senden önce Deniz Gençlik'e geldim ama o dönem derslerim sebebiyle bir sene ara verdim ve ikinci lig yükselme maçlarına bu yüzden katılamadım bana haksızlık etmeSmileSonra İsmail Aydın ve ben gibi birkaç arkadaş daha var hatırlatayım dedimSmileBunun dışında ağırlık öteki takımda bunu kabul etmemek mümkün değil.Öyle umuyorum ki öteki takım da birinci ligde boy gösterecektir, ve tıpkı söylediğin gibi tamamen Antalya'nın oyuncularıyla...
Ama diğer takımın da kuruluşu ve ilerleyişi itibariyle Antalya Satrancı'nda saygın bir yeri olduğunu unutmamak gerekir..Bence her iki türlüsüne de yer vardır..Senin de şikayetinin haklılık payı var elbet; çünkü üst lige çıkmasında büyük pay sahibi olduğun(uz) takımı 'ağız tadıyla' düşüremedin(iz)SmileElbette bu bir şaka, hiçkimse kulübünün lig düşmesini istemez; fakat kulübünün başka şehrin oyuncularıyla-sizlere göre çıkmasında emeği olmayan oyuncular sebebiyle- lig düşmesini hiçkimse 'hiç' istemez..sadece sen de değil birkaç abimiz daha aynı dertten yakınıyordu..Bence yine de hiçbir şey için geç değil.Antalya Deniz Gençlik Spor yoluna tam gaz devam ediyor..Akdeniz Gençlik'se söylediğin gibi ciddi bir potansiyele sahip ve hepimiz merakla bekliyoruz nasıl bir sonuç ortaya çıka(ra)cağını(zı)..
Ara
ben bir callıspor oyuncusu olarak iki takıma da başarılar diliyorum umarım iki takım da iyi bi sonuçla bitirir

Fazlı İlke YILDIRIM
Ara
abi inşallah ikiside kalır ama gercekci olmak gerekirse biri duşer gibi gorunuyo...
Ara
Göreceğiz... Haklı çıkmanı ben de istemiyorum ama öyle de olabilir tabii ki...
gel gel berû ki savm u salâtın kazası var
sensiz geçen vakt-i hayatın kazası yok
Ara
bence ikiside kalır ve busene antalyadan en az bir takım daha birincilige çıkacak
benim için vezir degil at daha onemli
Ara
bence ikisi de kalır[color=cyan][/color](merhaba ben ayça) )
diğer takımlara göre bakılınca biraz gerçekçi olursak çünkü 4 takım düşüyor biri düşücek inşallah sürpriz olur.. :?
Bir taktisyen tahta üzerinde yapılacak birşey varken ne yapılacağını bilir,
bir stratejist tahta üzerinde hiçbir şey yokken ne yapılacağını bilir.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi