Akhisar İl mi oldu?Olmadıysa Manisa'ya noldu?
http://www.tsf.org.tr/federasyon/tsf-org...lin-kurulu

Tıklayın
İnceleyin

Sayın Başaran'ın karşısında "ili" bölümünde Akhisar yazıyor.
Akhisar farkı bu olsa gerekSmile

Not:Sakin olun, neşelenelim diye bu bölüme ekledim Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
ibrahimethemAy Nickli Kullanıcıdan Alıntı:http://www.tsf.org.tr/federasyon/tsf-org...lin-kurulu

Tıklayın
İnceleyin

Sayın Başaran'ın karşısında "ili" bölümünde Akhisar yazıyor.
Akhisar farkı bu olsa gerekSmile

Not:Sakin olun, neşelenelim diye bu bölüme ekledim Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

İbrahim kardeşemiz yeni bir şey bulduğunu zannedip kendine eğlence arar durur...

verilen lik tıklanınca şu görülür:

Dsiplin Kurulu

H. Vehbi BAŞARAN Avukat-Başkan - Akhisar
Ersin ZİHNİOĞLU Mühendis-Başkan Yardımcısı- Ankara
Kubilay ERDOĞAN Avukat Üye Ankara
Mehmet Lütfü Özel Gazeteci Üye Ankara
Onur Özdiker Hukuk Üye Bursa

Not:
Yedek üyeler açıklanmamış.
Kıyasettin Aydın- İA- emekli ilk öğretim öğretmeni- Akhisar

Gerçek Akhisar lılar nereye gitse nereli olduğunu sorsa 'Akhisarlıyım' derler...
Bunu demeyenleri ben gerçek Akhisar lı olarak görmüyorum zaten.
'Hangi Akhisar? Manisa Akhisar mı dediklerinde ' gerçek Akhisarlıların yüzü buruşur.
Akhisar'ı tarif eylerken İzmir Balıkesir yolundadır, manisa ya 60 km İzmir'e 90 km öbür taraftanda Balıkesir e gidersiniz. deriz.

Karış Karış Vatanım kategorisinde Türkiyede Kaç tane il var? konusu , Abiler yazdıklarımı okuyun sonra yorum yapın Türkiyede kac tane il var Ben 81 die biliodum demeyiniz ama Köprü adlı dizide 96 no plaka var simdi kac tane il var? Takip edin bakalım.
Köprü dizisindeki 96 plaka bizim Akhisar olmasın mı?

Yani forumdaşlarımız olayı komikaze yaparak dramatolojik ve travmatolojik trajikomik duruma düşmemeniz için şunu bilin biz Akhisar lılar kalben il olduk, ama devletimiz henüz ferman buyurmadığı için zorunluluk gereği mecburen 45 denilen plakaları arabalarımıza takıyoruz...

bir gün mutlaka il olacağız.

Ben Vehbi Başaran beyin Hemen yanına il olarak Akhisar yazılmasından son derece memnun kaldım. Zaten manisa neden yazılsındı ki, Manisalılardan kim desteklemiş kine?

Akhisar lıların bir farkıda şudur, kendisinde klup olmasa bile ne yapıp edip kendisini başka yerlerden delege seçtirirebilirler. Tarsus lu kardeşlerimiz bunu bilirler ...

Türkiyeden hiç bir kimse gelip Akhisar dan kendini delege seçtiremez...
Bu da bizim farkımız. biz buna kısacana 'Akhisar Farkı' diyoruz...

bunu da böyle bile dura davranın derim, sevgi ve saygıylan...
Ara
Böyle mesaja böyle cevap, yakışıyor mu?
Şu mesajındaki ifadelere bak..
Yanıtlarsam seviye iyice düşecek diye korkuyorum ama iki satırcık bunu da yazmak lazım...

selamlar...
Ara
ibrahimethemAy Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Böyle mesaja böyle cevap, yakışıyor mu?
Şu mesajındaki ifadelere bak..
Yanıtlarsam seviye iyice düşecek diye korkuyorum ama iki satırcık bunu da yazmak lazım...

selamlar...

Not:Sakin olun, neşelenelim diye bu bölüme ekledim Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy diye de eklemişsin.

deyip zaten seviyeyi iyicene düşürmüşsün.
sonrada seviye bekler durursun.
seviye beklediğin müddetçe seviyen kadar
seviyeni düşürdüğün müdettetçe düşürdüğün kadar

cvp alırsın.

seni seviyorum...
Ara
Tuncay bey'in, niye konumunu yazmadığı
şimdi anlaşılıyor. Akhisar/Manisa yazamıyor ya
ondan.

İbrahim Ethem, sen Antalya'nın neresindensin?

yü,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
değer ve seviye ve de etik gibi kelimeleri felsefik cümleler kuracak iseniz önce karnınız aç olabilir diye bir yer önereyim :

kokoreççiradi..
Ara
Harun Abi,
Biraz borç ver, Tuncay Bey'in ikizlere takke gönderelim.
Belki o zaman aramız düzelir.
Selamlar..
Ara
Yani, tam adamından, tam zamanında
istedin. Gelecek bayramda gelesüz. Smile

yü,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
drtuncaysen Nickli Kullanıcıdan Alıntı:değer ve seviye ve de etik gibi kelimeleri felsefik cümleler kuracak iseniz önce karnınız aç olabilir diye bir yer önereyim :

kokoreççiradi..

algıda seçicilik yapmakta zorlanan arkadaşlar için zoooorunlu açıklama:

Uludağ üniversitesinde felsefeci arkadaşlarla İoanna Kuçuradi ye apolikleştirilen ortamda apolitikleşmeyi geyiklemek amacıyla tepkisel boyutta verdiğimiz isimdir...

kokoreçi bizde çok seviyorduk. kokoreççiradi ye gidiyoz diyorduk da insanlar Bursa da habire kokoreççiradi yi arıyorlardı..
araya araya bizden sonra belkide kokoreççiradi deyu bir dükkan da açmışda olabilirler.
kimbilir...
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi