Akhisar İl mi oldu?Olmadıysa Manisa'ya noldu?
ibrahimethemAy Nickli Kullanıcıdan Alıntı:http://www.tsf.org.tr/federasyon/tsf-org...lin-kurulu

Tıklayın
İnceleyin

Sayın Başaran'ın karşısında "ili" bölümünde Akhisar yazıyor.
Akhisar farkı bu olsa gerekSmile

Not:Sakin olun, neşelenelim diye bu bölüme ekledim Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

İbrahim kardeşemiz yeni bir şey bulduğunu zannedip kendine eğlence arar durur...

verilen lik tıklanınca şu görülür:

Dsiplin Kurulu

H. Vehbi BAŞARAN Avukat-Başkan - Akhisar
Ersin ZİHNİOĞLU Mühendis-Başkan Yardımcısı- Ankara
Kubilay ERDOĞAN Avukat Üye Ankara
Mehmet Lütfü Özel Gazeteci Üye Ankara
Onur Özdiker Hukuk Üye Bursa

Not:
Yedek üyeler açıklanmamış.
Kıyasettin Aydın- İA- emekli ilk öğretim öğretmeni- Akhisar

Gerçek Akhisar lılar nereye gitse nereli olduğunu sorsa 'Akhisarlıyım' derler...
Bunu demeyenleri ben gerçek Akhisar lı olarak görmüyorum zaten.
'Hangi Akhisar? Manisa Akhisar mı dediklerinde ' gerçek Akhisarlıların yüzü buruşur.
Akhisar'ı tarif eylerken İzmir Balıkesir yolundadır, manisa ya 60 km İzmir'e 90 km öbür taraftanda Balıkesir e gidersiniz. deriz.

Karış Karış Vatanım kategorisinde Türkiyede Kaç tane il var? konusu , Abiler yazdıklarımı okuyun sonra yorum yapın Türkiyede kac tane il var Ben 81 die biliodum demeyiniz ama Köprü adlı dizide 96 no plaka var simdi kac tane il var? Takip edin bakalım.
Köprü dizisindeki 96 plaka bizim Akhisar olmasın mı?

Yani forumdaşlarımız olayı komikaze yaparak dramatolojik ve travmatolojik trajikomik duruma düşmemeniz için şunu bilin biz Akhisar lılar kalben il olduk, ama devletimiz henüz ferman buyurmadığı için zorunluluk gereği mecburen 45 denilen plakaları arabalarımıza takıyoruz...

bir gün mutlaka il olacağız.

Ben Vehbi Başaran beyin Hemen yanına il olarak Akhisar yazılmasından son derece memnun kaldım. Zaten manisa neden yazılsındı ki, Manisalılardan kim desteklemiş kine?

Akhisar lıların bir farkıda şudur, kendisinde klup olmasa bile ne yapıp edip kendisini başka yerlerden delege seçtirirebilirler. Tarsus lu kardeşlerimiz bunu bilirler ...

Türkiyeden hiç bir kimse gelip Akhisar dan kendini delege seçtiremez...
Bu da bizim farkımız. biz buna kısacana 'Akhisar Farkı' diyoruz...

bunu da böyle bile dura davranın derim, sevgi ve saygıylan...
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Re: Akhisar İl mi oldu?Olmadıysa Manisa'ya noldu? - Yazar: drtuncaysen - 14-12-2008, 17:41
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 14-12-2008, 21:27
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: drtuncaysen - 14-12-2008, 21:36
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Harun Taner - 14-12-2008, 21:42
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: drtuncaysen - 14-12-2008, 21:57
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 14-12-2008, 23:07
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Harun Taner - 15-12-2008, 00:15
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: drtuncaysen - 15-12-2008, 00:16

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi