Falezler ve Olympos Grubu 16 Martta başlıyor
#1
Kulüpler Şampiyonası Antalya grubu karşılaşmaları 16 Mart 2008 Pazar günü başlıyor. Takımların son durumları çok yakında ve adreslerinde yayınlanacaktır.
Cevapla
#2
Abidin,

Toplam kaç takım katılıyor?

Antalya'dan 2 takım mı, yoksa geçen yılki gibi
4 takım mı finallere katılacak?

yü,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Cevapla
#3
Toplam 8 takım başvuru yaptı. İki grup halinde (4 er takımlı) yapılacak. Her gruptan 1. takımın Konya finallerine gitmeye hak kazanacak.

Ayrıca önceki yıl Konya da Final Grubunda 7. olduğu için Ramazan Savaş S.K. de doğrudan katılma hakkı var. Yani toplamda bu sene 3 takım Kulüpler Şampiyonası Finallerinde oynayacak.

BAŞVURU YAPAN TAKIMLAR

MANAVGAT BELEDİYESİ S.K.
SİDE BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ S.K.
ANTALYA SAĞLIK SPOR
ANTALYA GENÇLİK SPOR
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ S.K.
ANTALYA HALK EĞİTİM S.K.
RAMAZAN SAVAŞ S.K.
07 DENİZ GENÇLİK S.K.
Cevapla
#4
Bugün çok meşgul olduğunu biliyorum.
Bu nedenle, ayrıntılı yanıt için bilhassa
teşekkür ederim. Birkaç nokta daha vardı,
bunları sonra konuşuruz.

iyi oynayan kazansın! Big Grin

yü,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Cevapla
#5
Pazar günü sabahı, il gençlik-spor il müdürlüğünde
görüşmek üzere.
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Cevapla
#6
Falezler Grubu Eşlendirmeleri

2007-2008 ANTALYA YÖRE YARIŞMALARI TAKIMLAR

Tur 1 de 16.03.2008 da 10.00
No. SNo. Takimlar sonuclar Takimlar SNo.
1 1 Halk Eğitim S.K. - Antalya G.S.K. 4
2 2 Manavgat Belediye S.K. - Ramazan Savaş S.K. 3

Tur 2 de 16.03.2008 da 16.00
No. SNo. Takimlar sonuclar Takimlar SNo.
1 4 Antalya G.S.K. - Ramazan Savaş S.K. 3
2 1 Halk Eğitim S.K. - Manavgat Belediye S.K. 2

Tur 3 de 20.04.2008 da 10.00
No. SNo. Takimlar sonuclar Takimlar SNo.
1 2 Manavgat Belediye S.K. - Antalya G.S.K. 4
2 3 Ramazan Savaş S.K. - Halk Eğitim S.K. 1

Tur 4 de 20.04.2008 da 16.00
No. SNo. Takimlar sonuclar Takimlar SNo.
1 4 Antalya G.S.K. - Halk Eğitim S.K. 1
2 3 Ramazan Savaş S.K. - Manavgat Belediye S.K. 2

Tur 5 de 01.06.2008 da 10.00
No. SNo. Takimlar sonuclar Takimlar SNo.
1 3 Ramazan Savaş S.K. - Antalya G.S.K. 4
2 2 Manavgat Belediye S.K. - Halk Eğitim S.K. 1

Tur 6 de 01.06.2008 da 16.00
No. SNo. Takimlar sonuclar Takimlar SNo.
1 4 Antalya G.S.K. - Manavgat Belediye S.K. 2
2 1 Halk Eğitim S.K. - Ramazan Savaş S.K. 3


Olympos Grubu Eşlendirmeleri

2007-2008 ANTALYA YÖRE YARIŞMALARI TAKIMLAR

Tur 1 de 16.03.2008 da 10.00
No. SNo. Takimlar sonuclar Takimlar SNo.
1 1 Side Belediyesi Gençlik Merkezi S.K - 07 Deniz Gençlik ve S.K. 4
2 2 Antalya Sağlık Spor - Akdeniz Üniversitesi S.K. 3

Tur 2 de 16.03.2008 da 16.00
No. SNo. Takimlar sonuclar Takimlar SNo.
1 4 07 Deniz Gençlik ve S.K. - Akdeniz Üniversitesi S.K. 3
2 1 Side Belediyesi Gençlik Merkezi S.K - Antalya Sağlık Spor 2

Tur 3 de 20.04.2008 da 10.00
No. SNo. Takimlar sonuclar Takimlar SNo.
1 2 Antalya Sağlık Spor - 07 Deniz Gençlik ve S.K. 4
2 3 Akdeniz Üniversitesi S.K. - Side Belediyesi Gençlik Merkezi S.K 1

Tur 4 de 20.04.2008 da 16.00
No. SNo. Takimlar sonuclar Takimlar SNo.
1 4 07 Deniz Gençlik ve S.K. - Side Belediyesi Gençlik Merkezi S.K 1
2 3 Akdeniz Üniversitesi S.K. - Antalya Sağlık Spor 2

Tur 5 de 01.06.2008 da 10.00
No. SNo. Takimlar sonuclar Takimlar SNo.
1 3 Akdeniz Üniversitesi S.K. - 07 Deniz Gençlik ve S.K. 4
2 2 Antalya Sağlık Spor - Side Belediyesi Gençlik Merkezi S.K 1

Tur 6 de 01.06.2008 da 16.00
No. SNo. Takimlar sonuclar Takimlar SNo.
1 4 07 Deniz Gençlik ve S.K. - Antalya Sağlık Spor 2
2 1 Side Belediyesi Gençlik Merkezi S.K - Akdeniz Üniversitesi S.K. 3


Takımların sporcu listeleri bugün adresinde yayınlanacaktır.
Cevapla
#7
Arkadaşlar,

Sporcu listeleri az önce yayımlandı.

[freewebtown.com/satranc/dosyalar/FALEZLER_OLYMPOS2008/falezler2008_takimlisteleri.htm]




[freewebtown.com/satranc/dosyalar/FALEZLER_OLYMPOS2008/olympos2008_takimlisteleri.htm]



yü,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Cevapla
#8
FALEZLER


1 Halk Eğitim S.K. Rtg-Ø:1427

Bo. kimlikno isim NRtg IRtg FED
1 14496 KARA Hasan 1896 0 TUR
2 23993 TANER Harun 1745 0 TUR
3 5417 BURSALI İsmail 1663 0 TUR
4 2338 ARYAMAN Emirhan Arya 1313 0 TUR
5 ŞENER İbrahim 0 0 TUR
6 DOMANİÇ Cihan 0 0 TUR
7 DEMİR İrfan Can 0 0 TUR
8 DOMANİÇ Nurdan 0 0 TUR
ASLIM Ebru 0 0 TUR
GENCER Ayşe 0 0 TUR
ŞENER Havva 0 0 TUR
KAPLAN Asgar Şükrü 0 0 TUR
DOMANİÇ Melisa 0 0 TUR
ŞENER Hülya 0 0 TUR
ATAŞER Yadenur 0 0 TUR
DALKILIÇ Gürkan 0 0 TUR
SABUR Nesli 0 0 TUR
KAPLAN Naile 0 0 TUR
AKKOCA Ayfer 0 0 TUR
ŞENCAN Demet 0 0 TUR
ŞENCAN Mevlüt 0 0 TUR
ASLIM Güneş Kadriye 0 0 TUR
ÖZTÜRK Anıl 0 0 TUR
DELİBALTA Tuana 0 0 TUR
ATEŞER Yaren 0 0 TUR

2 Manavgat Belediye S.K. Rtg-Ø:1791
Bo. kimlikno isim NRtg IRtg FED
1 2832 AVCI Kudret 1922 0 TUR
2 21311 POLAT Fuat 1912 0 TUR
3 21432 REYHAN Zeynel 1905 0 TUR
4 5030 BOROĞLU Abdullah 1893 0 TUR
5 1475 ALİGİL Fadlı 1836 0 TUR
6 13443 IŞIK Soner Engin 1724 0 TUR
7 6999 ÇETİN Adnan 1718 0 TUR
8 2897 AY Erhan 1414 0 TUR
10085 ERDOĞAN Emel 1382 0 TUR
GÜNGÖR Yusuf 0 0 TUR
ERDOĞAN Osman Göktuğ 0 0 TUR
DAĞ Nergis 0 0 TUR
ERDOĞAN Sevim 0 0 TUR
POLAT Taha Faruk 0 0 TUR
DEMİR İrem 0 0 TUR
YAZICI Hüseyin 0 0 TUR

3 Ramazan Savaş S.K. Rtg-Ø:2110
Bo. kimlikno isim NRtg IRtg FED
1 GM GULIEV Sarhan 0 2487 AZE
2 WGM KHOTENASHVILI Bela W 0 2271 GEO
3 26352 UZUNOĞLU Efe Kerem 2145 2145 TUR
4 15833 KEMALOĞLU Kadri Yavuz 2099 2085 TUR
5 16083 KILIÇ İhsan 2059 1998 TUR
6 2002 ARAT Umut Barış 1927 1869 TUR
7 2805 AVCI Burak 1859 1832 TUR
8 2001 ARAT Ufuk Sezen 1963 0 TUR
26429 ÜNAL Abidin 1932 0 TUR
28431 YOLERİ Volkan 1927 0 TUR
21757 SANLI Kuvay 1925 0 TUR
28556 YURTSEVEN Melih 1890 0 TUR
23915 TAHAN Umut Utku 1824 0 TUR
20799 ÖZTÜRK Damla Nur W 1804 0 TUR
25372 TURAN Süleyman Tufan 1781 0 TUR
26485 ÜNAL Onur 1719 0 TUR
15977 KESKİNER Ahmet Berkan 1715 0 TUR
13455 IŞIKSOY Batuhan 1702 0 TUR
8235 DEMİREL Beste W 1677 0 TUR
3757 BALCI Çağdaş 1609 0 TUR
10474 EROĞLU Deniz W 1602 0 TUR
20939 ÖZTÜZÜN Esat Can 1597 0 TUR
4407 BAYUK Şeyma Seda W 1588 0 TUR
26495 ÜNAL Selma W 1575 0 TUR
10692 ERTÜRK Alkım Ege W 1552 0 TUR

4 Antalya G.S.K. Rtg-Ø:1823
Bo. kimlikno isim NRtg IRtg FED
1 22909 SÖYEK Ramazan 2018 0 TUR
2 10461 ERMİŞ Münip 1907 0 TUR
3 20822 ÖZTÜRK Fikri 1831 0 TUR
4 21574 SAĞLAM Sami 1824 0 TUR
5 15897 KESER Murat 1823 0 TUR
6 17120 KÖRLER Ümit 1746 0 TUR
7 8363 DEMİRTAŞ Turan 1739 0 TUR
8 9245 DURSUN Hüseyin 1699 0 TUR
25920 ULUHAN Anıl 1680 0 TUR
13617 İMAMOĞLU Mustafa 1633 0 TUR
17983 MAYDOS Serkan Tunç 1597 0 TUR
9637 ELMALI Tayfun 1551 0 TUR
25942 ULUSOY İlknur 1531 0 TUR
7043 ÇETİN İrfan 1515 0 TUR
8308 DEMİRKIRAN Esma 1479 0 TUR
28466 YÖNTEM Bayram Ali 1452 0 TUR
5074 BOYDAK Seray 1415 0 TUR
İMAMOĞLU Doğa 0 0 TUR
DEMİRKIRAN Ayşe 0 0 TUR
UÇAK Gizem 0 0 TUR
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Cevapla
#9
OLYMPOS

1 Side Belediyesi Gençlik Merkezi S.K Rtg-Ø:1364

Bo. kimlikno isim NRtg IRtg FED
1 8098 DEMİR Zeki 2004 0 TUR
2 1477 ALİGİL Tayfur 1710 0 TUR
3 ÖZKAYNAK Ali Berk 0 0 TUR
4 SAYIN Ersagun 0 0 TUR
5 GÜR Şafak 0 0 TUR
6 ENHOŞ İsmet Zafer 0 0 TUR
7 ODABAŞ Ali Uzay 0 0 TUR
8 TÜTER Yiğitcan 0 0 TUR
DİNÇ Büşra Nur 0 0 TUR
DİNÇ Rukiye Betül 0 0 TUR
SOLKOL Elif 0 0 TUR
DOĞMUŞ Berkay 0 0 TUR
ÇELİKER Musa 0 0 TUR

2 Antalya Sağlık Spor Rtg-Ø:1824
Bo. kimlikno isim NRtg IRtg FED
1 12623 GÜRBÜZ Kayhan M 2149 0 TUR
2 24270 TAŞTAN Hakan Mete M 2061 0 TUR
3 5404 BURCU Çağatay M 1758 0 TUR
4 20496 ÖZKAYA Ziyacan M 1718 0 TUR
5 1148 AKTAŞ Hüseyin M 1809 0 TUR
6 21865 SARI Yasin M 1689 0 TUR
7 23070 SÜMBÜL Gencer M 1686 0 TUR
8 19600 ÖZ Yunus M 1721 0 TUR
22053 SAVLU Ahmet Burak M 1650 0 TUR
942 AKKUŞ Tuna M 1609 0 TUR
28254 YILMAZ Şengül F 1543 0 TUR
KIRICI Habibe F 0 0 TUR
24807 TOKER Yalın M 1476 0 TUR
20467 ÖZKAN Yunus M 1451 0 TUR
684 AKDOĞAN Alperen M 1417 0 TUR
AKTAŞ Şafak F 0 0 TUR
KARACA İrem F 0 0 TUR

3 Akdeniz Üniversitesi S.K. Rtg-Ø:1617
Bo. kimlikno isim NRtg IRtg FED
1 2796 AVCI Adem 1771 0 TUR
2 9990 ERDEM Mehmet Şükrü 1723 0 TUR
3 1312 ALACABA Onur 1712 0 TUR
4 16885 KORKMAZ Adil 1691 0 TUR
5 24528 TEMEL Hakan 1576 0 TUR
6 8150 DEMİRCAN Edip 1548 0 TUR
7 8981 DÖNMEZ Berk 1502 0 TUR
8 18130 MERSİNLİ Deniz 1414 0 TUR
26989 YALÇIN Ramazan Yener 1382 0 TUR
AKBULUT Hasan 0 0 TUR
BAŞBAĞCI Gürkan 0 0 TUR
GÜVEN Osman 0 0 TUR
BULUT Uğur 0 0 TUR
ÇELEBİ Murat 0 0 TUR
DOĞAN Süleyman Eğemen 0 0 TUR
AKBUNAR Arzu 0 0 TUR
GÖK Tuğba 0 0 TUR
DALAMANLI Zeynep 0 0 TUR
AY Use Çisem 0 0 TUR
AKMAN Damla Gül 0 0 TUR
AY Utku 0 0 TUR
SAYAR Ozan 0 0 TUR
ÇOŞGUN Emin 0 0 TUR
YILMAZ Erene 0 0 TUR
EKŞİ İsmail Efe 0 0 TUR

4 07 Deniz Gençlik ve S.K. Rtg-Ø:1874
Bo. kimlikno isim NRtg IRtg FED
1 27150 YAPICI Ahmet 2079 2142 TUR
2 27164 YAPICI Tolgahan 2002 1736 TUR
3 24164 TAŞCI Sabri 1917 0 TUR
4 10636 ERTEKİN Ramazan 1857 0 TUR
5 28803 ZENGİ Serhat 1808 0 TUR
6 27153 YAPICI Hakan 1788 0 TUR
7 714 AKGÖZ Fevzi 1777 0 TUR
8 23292 ŞAHİN Meltem 1762 0 TUR
21474 SABA Zafer Rabin 1676 0 TUR
23259 ŞAHİN Hümeyra 1583 0 TUR
2925 AY Yunus Emre 1578 0 TUR
14937 KARAKAYA Hulusi Kudret 1556 0 TUR
21302 POLAT Eda 1553 0 TUR
17046 KÖKÇÜ Melek 1550 0 TUR
23243 ŞAHİN Gizem 1491 0 TUR
2042 ARI Ayten Şeyma 1473 0 TUR
YILDIZ Selim 0 0 TUR
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Cevapla
#10
Bugün ilk kez bir takımda oynadım. İzlenim ve
duyumsamalarımı ayrı bir yazıda ele alacağım.
Pestilim çıktı ancak şu kadarını belirteyim:
Bugünkü maçlar, oldukça çekişmeli geçti. İlk iki
turdan sonra, Falezler grubunda, Ramazan Savaş
S.K.; Olympos grubunda, 07 Deniz Gençlik ve S.K.
rakiplerine karşı üstünlük sağladılar.

yü,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Cevapla
#11
Arkadaşlar,

Masa sonuçları, takım performansları, çapraz tablo
ve sıralamalar yayımlandı:








yü,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Cevapla
#12
Sayın forumdaşlar,

Antalya yöre takımlar yarışmalarında ikinci tur maçları tamamlandı.

Eşleştirmeler, sonuçlar ve resimler için:





yü,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Cevapla
#13
Antalya İl Yöre yarışmaları bugün oynanan son iki tur ile
hitama erdi. Altıncı turda oynadığımız oyunu birkaç ufak
not ile alıntılıyorum.


[code]
[Event "Kul Bir Antalya Il Yore Yar"]
[Site "Antalya/TUR"]
[Date "2008.06.01"]
[Round "6.1"]
[White "Taner, Harun"]
[Black "Yurtseven, Melih"]
[Result "0-1"]
[ECO "A03"]
[WhiteElo "1750"]
[BlackElo "1900"]
[PlyCount "90"]
[EventDate "2008.06.01"]
[EventType "team"]
[SourceDate "2008.06.01"]

1. f4 {a la IM T Yılmaz} d5 2. Nf3 c5 3. g3 Nc6 4. Bg2 Nf6 5. d4 e6 6. O-O (6.
e3 $11) 6... Bd7 7. b3 Rc8 8. Kh1 Ne4 9. e3 Be7 10. Bb2 O-O 11. Ne5 f6 12. Nxd7
Qxd7 13. Nd2 Nxd2 14. Qxd2 Rfd8 15. c3 b5 16. Rac1 a5 17. Rc2 c4 18. Rfc1 f5
19. Qe2 g6 20. g4 Re8 21. gxf5 exf5 22. Qf3 Rcd8 23. bxc4 bxc4 24. Rb1 a4 25.
Bc1 a3 26. Rb5 $4 (26. Bd2 $1 $13) 26... Nxd4 $3 {Üçlü çatal. Böylesi hergün görülmüyor!} 27. Qxd5+ (27.
Rxd5 Qa4 28. exd4 Qxc2 29. Be3 Qxa2 30. Bf1 Kg7 31. Bg1 Qb1 32. Rxd8 Rxd8 33.
Bxc4 a2 34. Bxa2 Qxa2 $19) (27. exd4 Qxb5 28. Qd1 Bh4 29. Bd2 Rb8 30. Rc1 Qa5
31. Rc2 Rb2 32. Kg1 Kg7 33. h3 Qa4 34. Rc1 Qxd1+ $19) 27... Qxd5 28. Bxd5+ Rxd5
29. Rxd5 Nxc2 30. Re5 Kf7 31. e4 Bf6 32. Rxe8 Kxe8 33. e5 Bh4 34. Bd2 Be1 35.
Bxe1 Nxe1 36. Kg1 Nd3 37. Kf1 Nc1 38. Ke1 Nxa2 39. Kd2 Nb4 40. cxb4 a2 41. Kc3
a1=Q+ 42. Kxc4 Qf1+ 43. Kc5 Qxf4 44. b5 Qxe5+ 45. Kc6 f4 {
Siyah piyade durdurulamaz} 0-1[/code]


Antalya'yı, İzmit'te temsil edecek kulüplerimize başarılar dilerim.

yü,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Cevapla
#14



Antalya Falezler ve Olympos grupları karşılaşmaları 1 Haziran 2008 Pazar günü tamamlandı.

16 Mart 2008 saat:10.00 da Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda başlayan karşılaşmalar 20 Nisan 2008 Pazar günü 3 ve 4. tur maçları ile devam etti. 1 Haziran 2008 Pazar günü Dilek Sabancı Spor Salonunda yapılan 5 ve 6. turlar ile grup karşılaşmaları tamamlandı.

Falezler grubunda geçtiğimiz yıl Konya Finallerinde 7 olarak bu sene de doğrudan katılma hakkı olan Ramazan Savaş S.K. Şampiyon oldu. Aynı grupta Antalya Gençlik Spor Kulübü ikinci olarak Konya finallerine katılma hakkı kazandı. Olympos Grubunda 07 Deniz Gençlik S.K. Şampiyon olarak Konya da yapılacak Finallere katılma hakkı kazandı.

Ramazan Savaş İ.Ö.O. Spor Kulübü, Antalya Gençlik Spor Kulübü ve 07 Deniz Gençlik Spor Kulübüne Konya da katılacakları Final Grubu karşılaşmalarında başarılar diliyoruz.

Takımların sporcu listelerine, eşlendirmelere ve maç sonuçlarına adresinden veya adresinden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla
Abidin Ünal
Cevapla
#15
Ramazan Savaş S.K'nın 7. olarak finallere direk katılması , 2.kez katılıcak olan Antalya Gençlik S.K'nün önünü açtı , 07 Deniz Gençlik S.K da dahil olmak üzere 3 kulübümüze Konya'da Antalya'yı temsilen başarılar diliyorum... Smile
Ara
Cevapla




Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi