Antalya Gençler Şampiyonası Yapılmalı..
y.mert.eken Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
HarunTaner Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
y.mert.eken Nickli Kullanıcıdan Alıntı:haklısın... onun için herkesden çok çok özür diliyorum

Yani, Mert, nasıl yaparsın bunu? Tam Edip'i haşlama
modunda yazı döktürecek idim ki, senin bu davranışının
biraz da bunaltıcı sıcaktan kaynaklanmış olacağını düşündüm.

Vardığım sonuç : Cık. cık. cık.

Haftaya gözüm üstünde olcak.

yü,

eet sıcağında etkisi war..(bu hafta sonu turnuvada olmaya bilirim)

Benim kadar olmasa da senin de sıcaktan başarımının
düştüğünü daha önce gözlediydim. Umuyoruz ki,
önümüzdeki onyıllarda, Antalya, satranç oynanabilir
bir turnuva salonuna kavuşacaktır.

yü,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Harun abi gelmeyenlerden 5 ukd almak çok güzel bir fikir onu bende düşünmüştüm.Ama benden önce sen yazdın D eğer her rakip gelmedinde 5 ukd alsam herhalde bende 1950 olurdum.
Ara
Çağatay diyor ki, gelmeyen güçlü oyuncular gelse de yenerdim ve sonra averajım yüksek olurdu:)

Çağatay'a laf yok..Yapabilir, iyi oyuncu Çağatay:)
İyi oyuncu olmasının yanında efendiliği çok daha önemli bir vasıf benim için.En ufak bir terbiyesizliğine, şımarıklığına tanık olmadım.Öyle değil mi Çağatay?
Böyle devam etmelisin..

Harun Taner abimize gelince,

Kendisi zaten Türkiye'nin ilk yüzüne girdi, girecek.Yeter ki çalışmalara devam etsin.Hedefleri yüksek tutsun.Fazla yağlı yemesin, sağlığına özen göstersin.Her an tıpkı son turnuvada yaptığı gibi büyük bir atılımda daha bulunup yükseklerde kendine yer edinebilir.Zaten bir forumda olimpiyat takımı hakkında yorum yaptığını görünce bunu bir ip ucu olarak algıladım.

Turnuva benim açımdan çok kötüydü.Ama yine de iyi zaman geçirdim.Turnuvayı bitirenlerden biri oldum, bir ara ben de tüymeyi düşündüm açıkçası:)İlk defa ağız tadıyla bir turnuva bırakacaktım, yok, olmadı..Kısmet değilmiş..

Harun Abi vantilatör vardı turnuva salonunda.Bu da sıcaklığı yaklaşık 2-2.5 fahrenayt(fahrenheit) düşürmez mi?Hesaba katalım lütfen.Bunlar mühim detaylar.
Ara
nerde vardı ben hiç görmedim Big Grin sıcaktan napıcaımı şaşırdm . içime sıkıntı bastı :S
Ara
y.mert.eken Nickli Kullanıcıdan Alıntı:nerde vardı ben hiç görmedim Big Grin sıcaktan napıcaımı şaşırdm . içime sıkıntı bastı :S

Hımmm.

Fotoğraf detaylarını araştıralım bakalım.
Nereye saklamışlar o soğutucuyu?

Wink

yü,
ibrahimethemAy Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Çağatay diyor ki, gelmeyen güçlü oyuncular gelse de yenerdim ve sonra averajım yüksek olurduSmile

Çağatay'a laf yok..Yapabilir, iyi oyuncu ÇağataySmile
İyi oyuncu olmasının yanında efendiliği çok daha önemli bir vasıf benim için.En ufak bir terbiyesizliğine, şımarıklığına tanık olmadım.Öyle değil mi Çağatay?
Böyle devam etmelisin..

Harun Taner abimize gelince,

Kendisi zaten Türkiye'nin ilk yüzüne girdi, girecek.Yeter ki çalışmalara devam etsin.Hedefleri yüksek tutsun.Fazla yağlı yemesin, sağlığına özen göstersin.Her an tıpkı son turnuvada yaptığı gibi büyük bir atılımda daha bulunup yükseklerde kendine yer edinebilir.Zaten bir forumda olimpiyat takımı hakkında yorum yaptığını görünce bunu bir ip ucu olarak algıladım.

Turnuva benim açımdan çok kötüydü.Ama yine de iyi zaman geçirdim.Turnuvayı bitirenlerden biri oldum, bir ara ben de tüymeyi düşündüm açıkçasıSmileİlk defa ağız tadıyla bir turnuva bırakacaktım, yok, olmadı..Kısmet değilmiş..

Harun Abi vantilatör vardı turnuva salonunda.Bu da sıcaklığı yaklaşık 2-2.5 fahrenayt(fahrenheit) düşürmez mi?Hesaba katalım lütfen.Bunlar mühim detaylar.

Turnuva değerlendirmen için sağolasın, Ethem.

Ustalar, oyunumuzda iyileşme istiyor isek,
oynadığımız oyunları iyice irdelememizi,
katıldığmız turnuvalardaki eksiklerimizi
belirlememizi önermektedir. Bu bakımdan,
sorduydum.

Kaldı 30 sporcu!

Hadi bakiiim, birkaç çift laf da siz ediniz.

yü,
Harun Abi,
Benimkisi hep latife..
Senin geçen turnuvadaki derecen birçok kişiyi huzursuz etmiş olacak ki turnuvanın yerini değiştirmeyerek ısrarla aynı sıcak ortamda turnuva yapmaya devam edip olası şampiyonluğunun önünü kesmek istiyorlar.
Sen olmayınca bu turnuvada, bir anda nereden peydahlandıysa vantilatör imdadımıza yetişti.Haftaya senin katılacağını düşünürsek bu vantilatörün gelmeyeceği üzerine bahse tutuşmak icap ediyor artık.

Üstadım haftaya itiraz kurulundayız ona göre hazırlan, belgeni, dökümanını, argümanını yanında getir ki olası bir şaibeli durumda olaya 75 YTL maktülün parayı bastırması karşılığı el koyalım.

Bu hafta sen yoktun ama ben yine de itiraz kuruluna seçildim.Her ne kadar gözlerimiz seni arasa da çok şükür ceman 30 kişiden tek sorun çıkmadı.

Bu raporu da turnuvanın yedi yaşındaki oyuncusu Ali Sadettin adına veriyorum o yüzden çeteleyi ona göre tut.

Saygılarımı sunarım.Haftaya veya çarşamba ASEM-DER'deki yıldırım turnuvasında görüşürüz.
Ara
Ethem abi ASEM'deki yıldırım turnuvası Cuma günü.
Ara
Edip'i de çıkartınca kalıyor 29 sporcu.

Ya yorgunluk atmak üzere Torosların sarp
koyaklarında alageyik avlamaya çıktılar;

ya kumsala serildiler;

ya da arazi oldular.

Sad

yü,
Abi o kadar itiraz kurulu dedik sen Edip'i aldın gündemine.Ohoo o...
Kaç zamandır cevap bekliyoruz senden, merak içindeyiz.Yorum yok..Küs müyüz ağabey?İtiraz kurulu planların iptal mi oldu?Daha yüksek itiraz bedeli verilen bir branşa mı geçtin?
Ara
CagatayBURCU Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Ethem abi ASEM'deki yıldırım turnuvası Cuma günü.

Yahu Çağatay,

Bu genç sporcular çok meşgul galiba. Hiç klavye
tıklatmıyorlar. Yalnız 4/33 = 12/99 undan haber
alabildik. Geri kalan yüzde 88'inden ses seda çıkmadı.

Bu gerçeği not ediyorum.

yü,
Harun Abi eskiden bambaşka konularda bana hitaben yazardın ama görüyorum ki Çağatay foruma geldiğinden beri pabucumuz bir damdan öbür dama atılıyor.

Son turnuvada Çağatay beni yendiği için güce tapar bir zihniyetle yeni nesle ehemmiyet vermeni pabucumun atıldığı dam yüksekliğince kınıyorum.

İtiraz kurulu konusunda artık sana ihtiyacımın olmadığını da gördüm, halk beni seviyor ve itiraz kuruluna zaten seçiyor son turnuvada bu kesinleşti.Benim itiraz kuruluna seçilmemle senin hiçbir alakan yokmuş meğer.Ama ben olmadan sen seçilecek misin bakalım?

Tü(tartışmak üzere)
Ara
Ethem abicim.Bu sözlerini saygıyla karşılıyorum.Fakat seni yendim diyede senden iyiyim asla diyemem.Harun abiye gelince o da bana yazmak istemiştir.Bugün banaysa yarında sana. D

Saygılarımla CagatayBURCU
Ara
Çağatay sen üstteki mesajını yazabildiğin için benden ve daha birçoklarından çok daha iyi bir oyuncu olabileceksin.Ben yenildiğim insanları bu kadar sevmem normaldeTongue Aynen devam, bravo sana...

Harun Abi olayı da şöyle:
Dün banaydı, bugün sana, yarın da başkasına..Görüyorsun unutulduk.Üstelik itiraz kuruluna seçilmiştik ortak bir noktamız daha olmuştu ama ne yapalım.Yine de abimiz abimizdir.Canı sağ olsun bizi görmezden gelse deSmile
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi