İddiaları ispata davet ediyoruz.
[code]Forumda seninle ilgili talihsiz bir olay yaşanmıştı, hatırlıyorsundur.Bildiğim kadarıyla birileri senin Hüseyin Abi'nin sana destek olduğunu söylemene çok kızmış, onun adını yazıdan çıkartmak için sana baskı yapmış!Hüseyin Aktaş'ın ismine bile tahammül edemeyen insanlara karşı senin duruşun elbette sağlam olmalı, elbette hakkını aramalısın![/code]

[code]Mesela seni tanımayan, senin ne kadar değerli bir insan olduğunu, yaptığın çalışmaları bilmeyen sıradan bir insan, hem de belki takma bir isim kullanarak sana sataşan yazılar yazabilir!Hem de o da sırf Hüseyin Abi'yi sevmediği için!Yani durup dururken senin böyle insanlarla muhatap olmanı istemediğim için bunu yazıyorum.[/code]

Yukarıda görüldüğü gibi Ethem Bey tarafından ciddi iddialar ortaya atılmıştır. Bu iddialar gerçekse durum vahimdir. Ancak bu iddialar sadece senaryoysa birileri haksız yere bu ciddi suçlamalarla karşı karşıya gelmiş demektir.

Bu forumda böyle suçlamaların olmasını forum yönetimi olarak hoş bulmuyoruz. Eğer bu olaylar olduysa da kendisini ispata davet ediyoruz. Aksi durumda tüm forum zan altında kalmış demektir.

Forum Yönetimi Adına
Sadullah Eken
...
Ara
Şuyu vukuundan beter!
Yani duyulması olmasından beter!

Sayın Eken,

Benim iradem dışında gelişen bu tartışmada konuyla ilgili benim söyleyebileceğim şeyler yönetimden bir arkadaşa özel olarak iletilmiştir. Bu konuda burada tartışmanın gereği yoktur. Tarafların iddialarını ve "ispata" davetlerini içeren yazıların silinmesini, tartışmanın forumdan kaldırılmasını öneriyorum.

Saygılarımla.
Not: Önerim Kabul görürse, bu kutudaki benim mesajlarımın da silinmesi gerekir...
bence şöle olsun iddiia sahibi iddiasını özür dileyerekten çeksin, iddiaa edilmesinin ispatını isteyenin sahibide isteğini bölelikle geri çeksin.
konu tatlıylan kapansız.
zaten olayın konu mankeni de sanırsam böyle istiyor.

senaryo yazmak güzeldir.
tüm senaryolar da gerçeklik payı olmakla birlikte sonuçta adı üstünde senaryo edilmiştir.
gerçeklik altı ve gerçeklik üstü ögeler taşır.
gerçeklik ise belgesellerde vardır.

dedileri olduğu ortamda bırakalım.
dediydi de dedi dedi demişti.
kodu dedi dediydi de ondan mı dedi kodu olmuşmuş.

neyi ispat edilecek kine.
ses kaydı mı var.
hem mahkemede ses kayıtları delil olur mu?
yazılı belge lazım..

dediğim gibi sofraya tatlı kodum tatlı mı tatlı.
biriniz de sonradan drtuncaysen dediydi tatlı kodu dedi demişti dersiniz.
dedimiydi kodu muydu. dediyse ne koduydu.
dedi kodumuydu...

Big Grin

vallah billah hepinizi sevirem..
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi