Analiz Yayınevinin Satranç kitaplarını nerden alabilirim?
http://www.analizsatranc.com/

sitesindeki analiz yayınevinin çıkardığı birkaç kitabı alacağım.

İnternetteki alışveriş sitelerinin hiçbirinde analiz yayınevinin kitaplarını

bulamadım. Elazığdaki kitapçıların da hiçbirinde yoktu.

Acaba bu yayınevi kitapları sadece izmiremi dağıtıyor?

Ankarada alabileceğimiz yerler varmı?
Ara
Ankara'da kızılayda dost kitap evinde(bilmeyenler için:kızılayda dostu kime sorarsanız sorun bilirler.) bulabilirsiniz...

iyi günler
Efe Kerem UZUNOĞLU
iletişim: [email protected]
Ara
Merhabalar,

Halen devam etmekte olan 2009 Yaş Grupları Türkiye Şampiyonası için Kemer'de bulunuyorum.

Dağıtım problemleri dolayısıyla Analiz Yayıncılık'ın kitapları Türkiye'deki sınırlı sayıdaki kitapçıda bulunabiliyor. Yakın zamanda bu problemi çözmek adına yürüttüğümüz çalışmalar sürüyor. Ancak yine de, kitaplarımızı Ankara Dost, İstanbul Robinson Crusoe, İzmir Pan, İzmir İletişim gibi nezih kitabevlerinde, çeşitli satranç eğitim merkezi ve derneklerinde, İzmir TÜYAP kitap fuarında ve önemli satranç turnuvalarında açtığımız kitap standlarında bulabilirsiniz.

Halen yenilenmekte olan websitemizde (www.analizsatranc.com) kitaplarımızın hangi satış noktalarında bulunabileceği iletilecektir.

Bireysel olarak ilgilenen satranç severlere kitaplarımızı kargo yoluyla da göndermemiz mümkündür. Bunun için 0532 5748873 numaralı telefondan, [email protected] e-postasından bize ulaşabilirsiniz.

Kitaplarımız
Agresif Satranç
Garry Kasparov: En İyi Satranç Partileri Cilt 1
50 Öğretici Satranç Dersi
Satranç Soru Bankası
Satrançta Temel Fedalar
Mata Giden 365 Yol
Modern Satranç Stratejisinin Sırları

İlgileriniz için teşekkürler.

Saygılarımla,
Alper Efe Ataman
Analiz Yayıncılık
Yardımlarınız için çok teşekkür.

Ankaradaki arkadaşlar yardımıyla "modern satranc stratejisnin sırları" kitabını alacağım (tabii ankarada bitmemisse..)

Bence bu kitapların ideefixe gibi büyük dağıtım ağlarına ulaştırılması ile çoğu kimse bu kitaplardan edinebilir. Kitapların çok iyi olduğu ,ödüllü, ve önemli büyük ustalara ait olduğu görülüyor.yeni başlayan ve satrancını ilerletmek isteyenler için çok yararlı kaynak olabilir bu kitaplar. .
Ara
Tekrar merhabalar, eğer Ankara için yardım isterseniz bana özel mesaj atınız , daha ayrıntılı olarak yardım olabilirim.

iyi günler
Efe Kerem UZUNOĞLU
iletişim: [email protected]
Ara
efekeremu Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Tekrar merhabalar, eğer Ankara için yardım isterseniz bana özel mesaj atınız , daha ayrıntılı olarak yardım olabilirim.

iyi günler

İlginiz için teşekkür.

Kitap için Ankarada tanıdık vardı tlf açtım bir kaç gün içinde gelir. Big Grin
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi