son 365 gün!!
Alıntı:Tarih: 04 Şub 2009 (Çrş) 22:13 Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Merhaba

Ben Ufuk ile uzun uzun konuştum bu konuları. Net olarak Milli takım da oynama konusu hakkında birşey demiyor ama serzenişlerinin çok olduğunu açıkça ifade etmekte herhangi bir endişe duymuyorum.. IM normu almasına karşılık kendisine hiç bir şekilde dönmeyen bir federasyondan bahsediyoruz.. Yanlış hatırlamıyorsam IM normu alan oyuncuya 400 YTL federasyon katkıda bulunuyor olması lazım.. Bu durumda federasyonun Ufuk Tuncere 400 YTL borcu var bile desek yanlış olmaz herhalde .. Ufuk Milli takıma davet edilirse, kendisindeki yüksek Türklük anlayışı sebebi ile bu daveti kabul edecektir. Bu anlayış olmasa zaten bu federasyonla aynı çatı altında kim kalır bilemiyorum.

Alternatifi olsa Vallahide billahide bir oyuncu bulamazlar oynatacak !! .. Delegasyon sisteminin ürünü olarak görev yapan bu anlayışa oy veren delegelerin içleri rahat mıdır, çok merak içindeyim..

Kolay gelsin.

[code]Bu anlayış olmasa zaten bu federasyonla aynı çatı altında kim kalır bilemiyorum.

Alternatifi olsa Vallahide billahide bir oyuncu bulamazlar oynatacak !! .. Delegasyon sisteminin ürünü olarak görev yapan bu anlayışa oy veren delegelerin içleri rahat mıdır, çok merak içindeyim..[/code]

Big Grin

dr ajlan beyde olmasa hiç eğlenemeyeceğim
çok yaşayasın
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
son 365 gün!! - Yazar: Venom - 04-02-2009, 08:52
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 04-02-2009, 12:17
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Haluk Giydiren - 04-02-2009, 13:19
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ajlan - 04-02-2009, 23:14
Re: son 365 gün!! - Yazar: TUNCAY ŞEN - 05-02-2009, 00:02
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Venom - 06-02-2009, 14:10
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: abdullaharik - 06-02-2009, 16:38